Konferencja AHK Polska „Odporna gospodarka dzięki cyfryzacji i przemysłowi 4.0” – Wrocław 04.10.2022 r.

W imieniu Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej serdecznie zapraszamy na konferencję Odporna gospodarka dzięki cyfryzacji i przemysłowi 4.0, która odbędzie się w dniu 04.10.2022 w godzinach 10.00 – 14.00 w hotelu The Bridge Wrocław MGallery Hotel Collection.

Tegoroczna konferencja poświęcona będzie wyzwaniom i aktywnościom, jakie mogą podjąć przedsiębiorcy w kontekście niestabilnej sytuacji gospodarczej i geopolitycznej.

Podczas konferencji omówione zostaną trendy makroekonomiczne i perspektywy rysujące się przed firmami. Zaprezentowane zostaną przykłady dobrych praktyk – działań pozwalających na podniesienie efektywności energetycznej firm oraz kwestie zagrożeń w obszarze bezpieczeństwa danych. Przedstawione zostaną najnowsze technologie Przemysłu 4.0, trendy i kierunki rozwoju.

Konferencję adresujemy do szerokiego kręgu firm: związanych z produkcją i logistyką, dostawców maszyn i urządzeń, jak również do firm IT tworzących oprogramowanie dla przemysłu. Zapraszamy strategów biznesowych, liderów transformacji cyfrowej w przedsiębiorstwach, managerów.

Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie wydarzenia.Konferencja będzie prowadzona w języku polskim i tłumaczona na niemiecki.