Kontakt

Sekretariat DAWG

działy

Kierownik działu – Marta Czarnecka
marta.czarnecka@dawg.pl
+48 885 884 416

Zastępca Kierownika – Czesława Pieklik
czeslawa.pieklik@dawg.pl
+48 608 367 300

Konrad Pawłowski
konrad.pawlowski@dawg.pl
+48 608 621 200

Justyna Głuszak
justyna.gluszak@dawg.pl

Olga Makles
olga.makles@dawg.pl

Anna Krystek
anna,krystek@dawg.pl
Kierownik działu – Dominika Ciszek 
dominika.ciszek@dawg.pl
+48 784 450 420

Zastępca Kierownika – Paulina Duszyńska
paulina.duszynska@dawg.pl
+48 885 888 722

Patrycja Milczyńska
patrycja.milczynska@dawg.pl
+48 608 023 623

Patrycja Smela
patrycja.smela@dawg.pl

Aleksandra Matla
aleksandra.matla@dawg.pl
+48 508 358 188

dotacje, pożyczki, projekty

( pole nieobowiązkowe)
pl_PL
Przewiń do góry