Wspólne rozpoczęcie nowego rozdziału, czyli spotkanie noworoczne dla dolnośląskich przedsiębiorców i społeczności DAWG

d998078f-569f-4537-b7dd-2910584df3ed

W ubiegłym tygodniu zorganizowaliśmy spotkanie noworoczne dla przedsiębiorców, podczas którego podsumowaliśmy miniony rok oraz przedstawiliśmy perspektywy na przyszłość. Integracja była kluczowym elementem wydarzenia, umożliwiającym przedsiębiorcom wymianę doświadczeń oraz nawiązanie nowych, potencjalnie korzystnych kontaktów biznesowych.

Nieodłączną częścią spotkania było także przywitanie nowych najemców Inkubatora Przedsiębiorczości triQube. To nie tylko symboliczne powitanie, ale także realna szansa na budowanie współpracy i partnerskich relacji, co może zaowocować nowymi możliwościami biznesowymi. Budynek został oddany do użytku w październiku 2023 roku, a już dziś niemalże wszystkie biura i przestrzenie coworingowej są wynajęte.

W rezultacie spotkanie noworoczne dla przedsiębiorców małych i średnich firm nie tylko dostarczyło wartościowych informacji i perspektyw na przyszłość, ale także umożliwiło budowanie relacji, wymianę doświadczeń oraz stworzenie solidnej platformy do współpracy. To nie tylko wydarzenie biznesowe, ale także okazja do tworzenia społeczności, która może wspólnie przyczynić się do sukcesów każdego z uczestników.