Misję Biznesową do São Paulo w Brazylii – 26 listopada – 1 grudnia 2022 roku.

UUprzejmie informuję, że renomowana Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza we współpracy z FecomercioSP – największą federację handlu i usług w Brazylii organizuje kolejną wielosektorową Misję Biznesową do São Paulo w Brazylii (8. edycja) i serdecznie zaprasza Państwa do udziału w tym wydarzeniu.
 
Misja Biznesowa do São Paulo  będzie miała miejsce w terminie 26 listopada – 1 grudnia 2022 roku. To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Brazylii oraz bezpośrednio ocenić możliwości  biznesowe na tamtejszym rynku. Chociaż nie jest to rynek łatwy, to jednak obejmuje on rynek ponad 230 mln mieszkańców. Mamy już firmy polskie, które osiągnęły duże sukcesy na tym rynku.
 
Misja jest bardzo mocno skoncentrowana na indywidualnych spotkaniach b2b z potencjalnymi brazylijskimi partnerami, w ich siedzibach, zgodnie z profilem zadanym przez każdego z polskich uczestników. Maksymalna liczba uczestników ze strony polskiej to 6 firm – celem zapewnienia najwyższej jakości obsługi.

Dotychczasowe doświadczenie Izby oraz znajomość pełnego profesjonalizmu w jej działaniu w pełni skłania mnie do rekomendowania udziału w tym przedsięwzięciu.

W załączeniu przesyłam pełną ofertę misji. Wszystkie zainteresowane firmy zapraszam do wypełnienia formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w Misji:
 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf2Anp3ORTPjyb6v7w4dIvSGnziJbeMHQCZucMiy0Y-TJmS-g/viewform
 
Organizatorzy skontaktują się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie Misją (poprzez wypełnienie formularza online), w celu omówienia metodologii oraz dalszych kroków.
 
Termin finalnych zgłoszeń i płatności mija 3 października 2022.
Szerszych Informacji udziela:
 
Wojciech Baczyński
Dyrektor Generalny PPCC, 
 wb@ppcc.pl
+48 696 760 925