Misja Biznesowa PPCC do Brazylii (São Paulo)

W imieniu Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Misji Biznesowej do São Paulo w Brazylii (7. edycja).
 
Misja Biznesowa do São Paulo będzie miała miejsce w terminie 27 listopada – 3 grudnia 2021 roku. Organizowana jest przez Polsko-Portugalską Izbę Gospodarczą (PPCC) oraz FecomercioSP – największą federację handlu i usług w Brazylii. To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów w Brazylii oraz bezpośrednio ocenić możliwości biznesowe na tamtejszym rynku. 
 
Misja skoncentrowana jest na indywidualnych spotkaniach b2b z potencjalnymi brazylijskimi partnerami, w ich siedzibach, zgodnie z profilem zadanym przez każdego z polskich uczestników. Maksymalna liczba uczestników ze strony polskiej to 6 firm – celem zapewnienia najwyższej jakości obsługi.
 
Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Misji Biznesowej. Wszystkie zainteresowane firmy zapraszam do wypełnienia formularza rejestracyjnego, niezobowiązującego do wzięcia udziału w Misji.

Organizatorzy skontaktują się z wszystkimi firmami, które wyrażą wstępne zainteresowanie Misją (poprzez wypełnienie formularza), w celu omówienia metodologii oraz dalszych kroków.
 
Aby dowiedzieć się więcej o Misji Biznesowej, uprzejmie prosimy o kontakt:

Wojciech Baczyński
Dyrektor Generalny PPCC, 
 wb@ppcc.pl
+48 696 760 925