ZAPYTANIE O SZACUNKOWĄ WARTOŚC ZAMÓWIENIA

ZAMAWIAJĄCY:

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o.

Al. Kasztanowa 3a-5, Wrocław

  1. Zamawiający planuje zamówienie pn. Zapewnienie usług w związku z organizacją wieczornego przyjęcia typu Business Mixer w Berlinie w ramach projektu „Going Global 4.0 – Internacjonalizacja Dolnośląskich Przedsiębiorstw”.  W celu oszacowania wartości zamówienia, zapraszamy do przesłania ofert cenowych w tym zakresie. Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Załączniku nr 1 do niniejszego ogłoszenia.
  2. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Zapytania.
  3. Oferty należy przesłać do dnia 05.03.2025 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres biuro@dawg.pl lub poprzez Bazę Konkurencyjności:

Baza Konkurencyjności – szczegóły ogłoszenia Analiza/badanie rynku na organizację wieczornego przyjęcia typu Business Mixer w Berlinie

  1. Osoba do kontaktu w sprawie ogłoszenia:

Paulina Duszyńska, e-mail: paulina.duszynska@dawg.pl

  1. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest zapytaniem ofertowym, o którym mowa w sekcji 3.2 „Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków na lata 2021-2027”.

W związku z tym nie zobowiązuje to Zamawiającego do podpisania umowy na realizację zamówienia, a otrzymane wyceny wykorzystane zostaną do określenia wartości szacunkowej przedmiotu zamówienia.

  1. Załączniki:

1)      Załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia

2)      Załącznik nr 2 – Formularz ofertowy

Ogłoszenie zostało również zamieszczone w Bazie konkurencyjności pod numerem: 2025-7994-217736

Link do ogłoszenia w Bazie: Baza Konkurencyjności – szczegóły ogłoszenia Analiza/badanie rynku na organizację wieczornego przyjęcia typu Business Mixer w Berlinie