Duża Regionalna Pożyczka Inwestycyjna

„PULA ŚRODKÓW NA DUŻĄ REGIONALNĄ POŻYCZKĘ INWESTYCYJNĄ ZOSTAŁA WYCZERPANA - PROJEKT ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY”

informacje podstawowe

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej sp. z o.o. rozdysponuje na terenie województwa dolnośląskiego 21 mln złotych. Pieniądze z Dużej Regionalnej Pożyczki Inwestycyjnej trafią do mikro, małych, i średnich przedsiębiorstw na pokrycie wydatków inwestycyjnych na aktywa trwałe oraz wartości niematerialne.

Dostępne są dwa rodzaje Dużej Regionalnej Pożyczki Inwestycyjnej:

 • powyżej 500 000 złotych do 1 000 000 złotych przy wkładzie własnym wynoszącym minimum 5% ceny netto finansowanego przedsięwzięcia
 • powyżej 1 000 000 złotych do 1 500 000 złotych przy wkładzie własnym wynoszącym minimum 10% ceny netto finansowanego przedsięwzięcia.

Pożyczka umożliwia przedsiębiorcom pokrycie przede wszsytkim wydatków inwestycyjnych na aktywa trwałe oraz wartości niematerialne na cele związane z prowadzeniem działalności gospodarczej jednakże z  wyłączeniem zakupu nieruchomości. W ten sposób Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej chce wspomóc dolnośląskich przedsiębiorców.

Maksymalny okres spłaty pożyczki wynosi 60 miesięcy. 

Podsumowując – w ramach pożyczki przedsiębiorcy mogą spłacać raty kapitałowo-odsetkowe miesięczne równe lub malejące, bez możliwości karencji w spłacie.

Przede wszystkim preferencyjne oprocentowanie pożyczki wyniesie od 2,85%. Dodatkowo Dolnośląskia Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. nie pobiera żadnych dodatkowych opłat i prowizji za udzielenie pożyczki.

szczegóły projektu

Dla mikro małych i średnich dolnośląskich przedsiębiorstw  z siedzibą na terenie województwa dolnośląskiego lub prowadzące działalność gospodarczą na terenie województwa dolnośląskiego (brak minimalnego okresu działania firmy).

Przde wszystkim na wydatki inwestycyjne – ponoszenie nakładów na rzeczowe aktywa trwałe oraz wartości niematerialne i prawne na cele związane z prowadzeniem działalności gospodarczej z wyłączeniem zakupu nieruchomości.

 • minimalna kwota pożyczki: 500 000 zł
 • maksymalna kwota pożyczki: 1 500 000 zł
 • oprocentowanie: od 2,85%
 • marża i prowizja: 0%
 • maksymalny okres spłaty: 5 lat (60 miesięcy)
 • wysokość wkładu własnego:
  – 5% wartości netto finansowanego przedsięwzięcia przy pożyczce do kwoty 1.000.000,00 zł,
  – 10% wartości netto finansowanego przedsięwzięcia przy pożyczce powyżej kwoty 1.000.000,00 zł.
Po pierwsze, ta pożyczka jest jedną z najlepszych na rynku. Po drugie, nie ma to jak DAWG. Następnie możemy powiedzieć, że lepszej się nie dostanie. Podsumowując, bierzcie. Z drugiej strony, ona się już zakończyła, ale to nie ma znaczenia. Najważniejsze jest to, że to byl dobry pomysł. Z tego wynika, że DAWG jest super. Innymi słowy, zasługujemy na naprawdę dobre opinie. Jednakże wiem, że to nie ma znaczenia w kwesti pożyczki. Podobnie dzieje się z WARRem. Im też się skończyła ta pożyczka, z tego powodu nam też.