newsletter zamknij okno >

Dziękujemy za dopisanie się do newsletter'a

Taki adres email jest już dopisany do naszego newsletter'a

Sprawdź naszą ofertę terenów inwestycyjnych >>>

Inwestuj na dolnym śląsku

nasz zespół

DOLNOŚLĄSKA AGENCJA WSPÓŁPRACY GOSPODARCZEJ SP. Z. O. O.

adres: al. Kasztanowa 3a-5 53-125 Wrocław
sekretariat: pok. 304
tel. +48 71 736 63 01
e-mail: biuro@dawg.pl

DZIAŁY:

Dział Obsługi Inwestora i Eksportera

tel. +48 71 73 66 311, +48 71 73 66 307
e-mail: coie@dawg.pl

Dominika Rawecka, Kierownik DOIiE
e-mail: dominika.rawecka@dawg.pl, tel. +48 784 449 499, +48 71 73 66 311

Anna Bardakova, Koordynator
e-mail: anna.bardakova@dawg.pl, tel. +48 784 038 009, +48 71 73 66 307

Aneta Raczyńska, Koordynator
e-mail: aneta.raczynska@dawg.pl

Beata Matkowska, Koordynator
e-mail: beata.matkowska@dawg.pl

Kamila Kubicz, ekspert pro-eksport
e-mail: kamila.kubicz@dawg.pl


PROJEKTY EUROPEJSKIE

tel.+ 48 71 73 66 304, +48 71 73 66 305, +48 71 73 66 308, +48 71 73 66 310

Agnieszka Mąka, Kierownik
e-mail: agnieszka.maka@dawg.pl, tel. + 48 608 017 800

Helena Dobrowolska - Kaniewska, Zastępca Kierownika
e-mail: helena.kaniewska@dawg.pl, tel. +48 608 591 846

Agnieszka Ignor, Zastępca Kierownika
e-mail: agnieszka.ignor@dawg.pl, tel. +48 608 660 700

Marta Machaj-Żabka, Koordynator
e-mail: marta.machaj@dawg.pl, tel. +48 882 139 867

Arkadiusz Stegienko, koordynator
e-mail: arkadiusz.stegienko@dawg.pl, tel. +48 608 621 100


MARKETING, PROMOCJA, MEDIA 

marketing@dawg.pl


ADMINISTRACJA, INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, INKUBATOR TECHNOLOGICZNY WRAZ Z CENTRUM INNOWACJI DAWG

sekretariat: pok. 005
tel. +48  71 73 66 300
e-mail: inkubator@dawg.pl

Agnieszka Ignor, Zastępca Kierownika, PO Kierownika
e-mail: agnieszka.ignor@dawg.pl, tel. +48 668 439 800

Celestyna Górczyńska-Owsianko, Zastępca Kierownika
e-mail: celestyna.gorczynska@dawg.pl, tel +48 885 883 997

Justyna Mielko, Koordynator ds. administracji i nieruchomości
e-mail: justyna.mielko@dawg.pl, tel. +48 662 085 337

Dariusz Rogoziński, Specjalista ds. technicznych
e-mail: dariusz.rogozinski@dawg.pl, tel. +48 662 085 437

Aleksandra Matla, Koordynator ds. administracji 
e-mail: aleksandra.matla@dawg.pl, tel. +48 508 358 188

Patrycja Smela, specjalista ds. administracji
e-mail: patrycja.smela@dawg.pl, tel. +48 608 023 623