newsletter zamknij okno >

Dziękujemy za dopisanie się do newsletter'a

Taki adres email jest już dopisany do naszego newsletter'a

 

 

wydarzenia

27 / 02 / 2019
MISJA Z USA NA DOLNYM ŚLĄSKU

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Greater Richmond Partnership - regionalnej organizacji rozwoju ekonomicznego amerykańskiego stanu Virginia. GRP poszukuje polskich firm zainteresowanych sprzedażą swoich produktów i usług na terenie USA oraz inwestycjami na rynku...

27 / 02 / 2019

misja z usa na dolnym śląsku

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Greater Richmond Partnership - regionalnej organizacji rozwoju ekonomicznego amerykańskiego stanu Virginia. GRP poszukuje polskich firm zainteresowanych sprzedażą swoich produktów i usług na terenie USA oraz inwestycjami na rynku amerykańskim. 

Przedstawciele GRP odwiedzą Dolny Śląsk w dniach 20-24.05.2019. Do współpracy zapraszają firmy z branż:

usługi
technologie informatyczne (IT)
finanse i ubezpieczenia
biotechnologia
kosmetyki
łańcuchy dostaw (logistyka)
zaawansowana produkcja
żywność i napoje.

Firmy zainteresowane spotkaniem z przedstawicielami GRP prosimy o kontakt do dnia 21 marca:

Wojciech Michańcio,e-mail:wojciech.michancio@dawg.pl, tel.: 71 736 63 07

Region Richmond w stanie Virginia to:

ponad 1 250 000 mieszkańców
ponad 200 zakładów zagranicznych spółek z 30 krajów
550 spółek międzynarodowych
około 20 000 mieszkańców o polskich korzeniach
6% stawka podatku dochodowego od przedsiębiorstw

POZNAJ MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNE STANU VIRGINIA:

https://www.grpva.com/wp-content/uploads/2016/11/Poland_2017_pol_web.pdf

26 / 02 / 2019
EKSPORT NA RYNKI NIEMIECKOJĘZYCZNE

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym "Jak być skutecznym w kraju niemieckojęzycznym i dlaczego tylko niektórzy odnoszą sukcesy"? Podczas spotkania eksperci omówią m.in. specyfika rynków i czynniki sukcesu na rynkach DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria), błędy popełniane przez...

26 / 02 / 2019

eksport na rynki niemieckojęzyczne

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym "Jak być skutecznym w kraju niemieckojęzycznym i dlaczego tylko niektórzy odnoszą sukcesy"? Podczas spotkania eksperci omówią m.in. specyfika rynków i czynniki sukcesu na rynkach DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria), błędy popełniane przez polskie firmy na rynkach DACH oraz sposoby wykorzystania rynków przy pogarszającej się koniunkturze gospodarczej. 

Prelegentami będą przedstawiciele firmy DREBERIS, pomagającej przedsiębiorstwom działającym na rynkach niemieckojęzycznych i planującym ekspansję: Paweł Kulbiński – Prokurent, ekspert oraz Łukasz Jankowski – Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu. 

Zgłoszenia przyjmujemy do 21 marca 2019 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonu: 71 736 63 11,  71 736 63 07.

AGENDA SPORKANIA ORAZ INFORMACJE O RYNKACH NIEMIEC, AUSTRII I SZWAJCARII:

spotkanie_dla_dolnoslaskich_MSP-_rynek_niemiecki_28._03._2019_1

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY_28.03

30 / 01 / 2019
WELLBEING W ORGANIZACJI

Zapraszamy do udziału w konferencji " Wellbeing w praktyce. Nowy styl funkcjonowania nowoczesnej firmy". Konferencja ma za zadanie dostarczenie wiedzy, inspiracji, a także innowacyjnych i praktycznych rozwiązań związanych z podnoszeniem poziomu dobrostanu pracowników. Konferencja, której...

30 / 01 / 2019

wellbeing w organizacji

Zapraszamy do udziału w konferencji " Wellbeing w praktyce. Nowy styl funkcjonowania nowoczesnej firmy". Konferencja ma za zadanie dostarczenie wiedzy, inspiracji, a także innowacyjnych i praktycznych rozwiązań związanych z podnoszeniem poziomu dobrostanu pracowników.

Konferencja, której DAWG jest partnerem, odbędzie się 20 marca we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy ul. Wystawowej 1. Przeznaczona jest dla środowisk biznesowych: właścicieli i zarządów firm, kadry menadżerskiej, liderów, pracowników działów HR, CSR, EB, PR, coachów, trenerów biznesu, doradców personalnych, psychologów pracy, konsultantów zarządzania, a także innych osób zainteresowanych problematyką dobrostanu psychofizycznego (wellbeingu) i szczęścia pracowników.

Czym jest wellbeing w organizacji? To holistyczne podejście do pracownika i jego potrzeb w miejscu pracy, które obejmuje 6 obszarów: zdrowie, relacje, miejsce pracy, kulturę organizacyjną, systemy i procesy oraz świadomość.

Nowoczesne organizacje postrzegają ludzi jako kapitał, a nowy styl zarządzania uwzględnia holistyczne podejście do pracownika i dbałość o jego stan psychofizyczny. Badania pokazują, że takie podejście do pracownika owocuje wzrostem efektywności, zaangażowania i lojalności wobec firmy, co bezpośrednio przekłada się na wynik biznesowy oraz pozytywny wizerunek organizacji.

Szczegóły dotyczące konferencji: https://wellbeingwpraktyce.pl/
Partnerski link zniżkowy do zakupu biletów na konferencję: http://wellbeingwpraktyce.pl/order20/?partner=DAWG

 

 

 

 

 


 

21 / 11 / 2018
MISJA GOSPODARCZA DO INDII

Vibrant Gujarat 2019 W imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, zapraszamy do udziału w misji biznesowej do Indii i 9. edycji szczytu Vibrant Gujarat, który jest spotkaniem liderów biznesowych i politycznych z udziałem premiera Indii. Do...

21 / 11 / 2018

misja gospodarcza do indii

Vibrant Gujarat 2019
W imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, zapraszamy do udziału w misji biznesowej do Indii i 9. edycji szczytu Vibrant Gujarat, który jest spotkaniem liderów biznesowych i politycznych z udziałem premiera Indii. Do Państwa dyspozycji będzie m.in. stoisko narodowe o pow. 100 m2. Odbędzie się także seminarium prezentujące potencjał polskiej gospodarki oraz firm biorących udział w wydarzeniu.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy szczególnie firmy z branż:

rolnictwo i leśnictwo ( zboża, warzywa i owoce, przetwórstwo spożywcze, wyroby z warzyw i owoców, wyroby zbożowe, piekarske i mączne, słodycze, wyroby mleczarskie, kawa, herbata i przyprawy, pozostałe produkty spożywcze)
maszyny i urządzenia ( sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, oświetlenie, maszyny ogólnego przeznaczenia, maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, przetwórstwa spożywczego, górnictwa i budownictwa, produkcja środków transportu, autobusy)
produkcja mebli i budownictwo ( meble, drzwi i okna, wyposażenie wnętrz, ochrona środowiska, budownictwo i architektura)

Misja oraz Vibrant Gujarat Summit 2019.odbędą się w dniach 18-20 stycznia 2019 r. w Gandhinagar, Gudźarat (lotnisko Ahmedabad). W ramach udziału w Szczycie Vibrant Gujarat do dyspozycji polskich przedsiębiorców będzie m.in. stoisko narodowe o pow. 100 m2, na którym będzie można dokonać prezentacji oferty swojej firmy oraz odbędzie się seminarium prezentujące potencjał polskiej gospodarki oraz firm biorących udział w wydarzeniu.

Ponadto Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH S.A. w Mumbaju planuje zorganizować 17 stycznia (w godzinach popołudniowych) vibrantgujarat.com i vibrantgujarat.com, w ramach których każda firma będzie miała możliwość zaprezentować swoją ofertę, a także odbyć spotkania z przedsiębiorcami indyjskimi.

Organizatorzy pokrywają koszty wynajmu powierzchni wystawienniczej oraz zabudowy stoiska, organizacji konferencji i spotkań B2B, transportu lokalnego. Koszty przelotu do Indii, zakwaterowania, ubezpieczenia, wizy, ewentualnych tłumaczy, wyżywienia oraz koszty związane z pobytem w Indiach przedsiębiorcy ponoszą we własnym zakresie. PAIH S.A. zapewnia wsparcie logistyczne i informacyjne (uzyskanie wiz, rekomendacja lotów i hoteli) dla uczestników misji.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępny na india.trade.gov.pl. Wszelkie pytania dotyczące misji oraz wstępne zgłoszenia udziału w niej prosimy kierować na adres Sandra.Malgrab@paih.gov.pl z tytułem Vibrant Gujarat.

 

 

04 / 10 / 2018
WIZYTA STUDYJNA W BUENOS AIRES I MONTEVIDEO

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej zapraszam do udziału w misji studyjnej do Argentyny i Urugwaju. Ofertę szczególnie kierujemy do przedstawicieli branży spożywczej, meblarskiej, kosmetycznej i farmaceutycznej zainteresowanych nawiązaniem kontaktów z partnerami z tych rynków. Wyjazd...

04 / 10 / 2018

wizyta studyjna w buenos aires i montevideo

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej zapraszam do udziału w misji studyjnej do Argentyny i Urugwaju. Ofertę szczególnie kierujemy do przedstawicieli branży spożywczej, meblarskiej, kosmetycznej i farmaceutycznej zainteresowanych nawiązaniem kontaktów z partnerami z tych rynków. Wyjazd planowy jest w dniach od 5-10 listopada. więcej....

Oferujemy:

  • udział w spotkaniach z przedstawicielami instytucji odpowiadających za kontakty gospodarcze kraju,
  • udział w spotkaniach B2B z lokalnymi przedsiębiorcami zainteresowanymi nawiązaniem współpracy handlowej,
  • udział w wydarzeniach towarzyszących misji,
  • opiekę tłumacza,
  • opiekę organizatorów podczas wyjazdu.

KOSZTY POKRYWANE PRZEZ UCZESTNIKA MISJI:

  • przelot
  • transportu na miejscu
  • noclegi
  • wyżywienie

Uczestnik misji zobowiązany jest do pokrycia wyżej wymienionych kosztów we własnym zakresie.

ZASADY NABORU
Decyduje kolejność zgłoszeń. DAWG sp. z o.o. dopuszcza możliwość skrócenia terminu zgłoszeń w przypadku dużego zainteresowania targami. W przypadku dużej liczby zgłoszeń DAWG sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do dokonania wyboru uczestników pod kątem zapewnienia na stoisku narodowym różnorodności branż oraz pełnego potencjału eksportowego polskich firm produkujących żywność. Po zakończeniu naboru przedsiębiorca zakwalifikowany do udziału w wydarzeniu zostanie poinformowany osobnym mailem.

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU
Zgłoszenie uczestnictwa w wydarzeniu odbywa się poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego pocztą elektroniczną na adres organizatora:

beata.matkowska@dawg.pl, coie@dawg.pl
w terminie do 20.10.2018r.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPRASZAMY
DAWG SP Z O.O.
al. Kasztanowa 3a-5 53-125 Wrocław
tel. +48 71 73 66 307

 

>formularz_zgloszenie<

 

 

 


 

04 / 10 / 2018
ŚNIADANIE BIZNESOWE

Wymiana handlowa z Wietnamem będzie tematem śniadania biznesowego organizowanego przez DAWG. Zapraszamy we wtorek 30 października na godz. 9.30. Gościem spotkania będzie Piotr Harasimowicz, ekspert ds. rynków wschodnich, kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Ho Chi Minh City ( dawny...

04 / 10 / 2018

śniadanie biznesowe

Wymiana handlowa z Wietnamem będzie tematem śniadania biznesowego organizowanego przez DAWG. Zapraszamy we wtorek 30 października na godz. 9.30.
Gościem spotkania będzie Piotr Harasimowicz, ekspert ds. rynków wschodnich, kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Ho Chi Minh City ( dawny Sajgon ) oraz wieloletni mieszkaniec Wietnamu.

Tematyka spotkania:

- możliwości, jakie oferuje przedsiębiorcom rynek wietnamski
- sektory rekomendowane do współpracy
- przeniesienie produkcji do Wietnamu
- import produktów z Wietnamu
- obyczaje biznesowe wietnamskich kontrahentów

Wietnam staje się istotnym graczem na arenie międzynarodowego handlu. Oferuje znacznie atrakcyjniejsze warunki do inwestowania niż Chiny. Polska marka jest na rynku wietnamskim dobrze znana i wysoko oceniana. ZDECYDOWANIE REKOMENDUJEMY! DAWG sp. z o.o.

zgłoszenia do 23 października:
katarzyna.kuliniak@dawg.pl
tel. 71 736 63 11, 71 736 63 07

Zachęcamy także do przesyłania pytań do eksperta ZBH w Ho Chi Minth City

 

18 / 07 / 2018
TARGI interCHARM 2018 Kijów

Przedsiębiorców sektora MŚP reprezentujących branżę kosmetyczną, zainteresowanych prezentacją swoich firm i nawiązaniem kontaktów z partnerami rynku europejskiego, zapraszamy do udziału w targach na stoisku regionalnym Dolnego Śląska. InterCHARM Kijów to nie tylko spotkanie przedstawicieli...

18 / 07 / 2018

targi intercharm 2018 kijów

Przedsiębiorców sektora MŚP reprezentujących branżę kosmetyczną, zainteresowanych prezentacją swoich firm i nawiązaniem kontaktów z partnerami rynku europejskiego, zapraszamy do udziału w targach na stoisku regionalnym Dolnego Śląska. InterCHARM Kijów to nie tylko spotkanie przedstawicieli branży kosmetycznej, ale także prezentacja najnowszych trendów i produktów.

więcej:

formularz_zgloszeniowy_Kijow

TARGI_interCHARM_2018_oferta

 

 

02 / 05 / 2018
Targi spożywcze SIAL Paryż, październik 2018

Przedsiębiorców sektora MŚP zainteresowanych prezentacją firm i nawiązaniem kontaktów z partnerami rynku europejskiego, reprezentujących sektory szerokorozumianej branży spożywczej, zapraszamy do udziału w targach na stoisku regionalnym Dolnego Śląska. SIAL Paris to globalna platforma...

02 / 05 / 2018

targi spożywcze sial paryż, październik 2018

Przedsiębiorców sektora MŚP zainteresowanych prezentacją firm i nawiązaniem kontaktów z partnerami rynku europejskiego, reprezentujących sektory szerokorozumianej branży spożywczej, zapraszamy do udziału w targach na stoisku regionalnym Dolnego Śląska. SIAL Paris to globalna platforma biznesowa dla branży spożywczej i wiodące wydarzenie na francuskim rynku żywności.Spotykają się tu producenci żywności, dystrybutorzy, importerzy, hurtownicy i detaliści, a także przedstawiciele gastronomii instytucjonalnej i gastronomicznej.

więcej:

MISJA_SIAL_PARYZ
FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY_SIAL

 

 

 

 


 

02 / 05 / 2018
TARGI W KANTONIE

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji konferencji poś́więconej promocji Mię̨dzynarodowych Targów w Kantonie. Organizatorem wydarzenia jest Centrala Handlu Zagranicznego przy Ministerstwie Handlu Chińskiej Republiki Ludowej. więcej: Zaproszenie_Canton_Fair_24.05.2018._Wroclaw...

02 / 05 / 2018

targi w kantonie

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji konferencji poś́więconej promocji Mię̨dzynarodowych Targów w Kantonie. Organizatorem wydarzenia jest Centrala Handlu Zagranicznego przy Ministerstwie Handlu Chińskiej Republiki Ludowej.

więcej:

Zaproszenie_Canton_Fair_24.05.2018._Wroclaw