Planowany termin misji gospodarczej: 7 – 10 października 2025 r.
Nabór rusza: 10 marca 2025 r. godz. 9:00
O targach:
World Summit AI to wiodąca globalna konferencja poświęcona sztucznej inteligencji, gromadząca kluczowych graczy z całego ekosystemu AI, w tym liderów przedsiębiorstw, startupy, inwestorów, naukowców i decydentów. W 2025 roku wydarzenie odbędzie się w dniach 8-9 października w Taets Art & Event Park w Amsterdamie. Tegoroczna edycja skupi się na takich tematach jak: Konwergencja człowieka i AI; Innowacje przełomowe; Inteligentna opieka zdrowotna; Rewolucja technologii finansowych; Odpowiedzialna AI i zarządzanie; Generatywna AI i modele językowe; Ewolucja mediów; AI dla dobra społecznego. Uczestnicy będą mieli okazję nawiązać kontakty z globalnymi liderami AI, uzyskać dostęp do najnowszych badań i innowacji, eksplorować możliwości partnerstwa oraz uczestniczyć w dyskusjach kształtujących przyszłość AI. World Summit AI jest częścią World AI Week, serii wydarzeń poświęconych sztucznej inteligencji, odbywających się w Amsterdamie w dniach 6-10 października 2025 roku.
Forma udziału:
– udział w organizowanych przez World Summit AI równoległych sesjach konferencyjnych i warsztatach;
– udział w konferencjach prasowych organizowanych na terenie targów;
– możliwość bezpośrednich rozmów z przedstawicielami agencji gospodarczych partnerów zagranicznych oraz polskich przedstawicielstw za granicą takich jak m.in.: Zagranicznego Biura Handlowego lub Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu;
– udział w oficjalnym wydarzeniu Lower Silesia Business Mixer organizowanym przez UMWD i DAWG;
Grupa docelowa:
– nabór kierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorców z Dolnego Śląska;
– zainteresowani muszą spełniać wymagania opisane w regulaminie naboru;
– do udziału zakwalifikowanych zostanie 15 przedsiębiorców;
Nabór kierowany jest do przedsiębiorców z obszaru:
– CHEMIA I MEDYCYNA
– AUTO-MOTO-AERO- SPACE
– MASZYNY I URZĄDZENIA
– „ZIELONY ŁAD”
– „PRZEMYSŁ 4.0″
– „ŻYCIE WSPOMAGANE TECHNOLOGIĄ”
Zakwalifikowani przedsiębiorcy będą mieli zapewnione:
– bilety lotnicze na trasie Wrocław – Amsterdam – Wrocław;
– noclegi w hotelu w pokojach jednoosobowych;
– pełne wyżywienie (tj. śniadanie, lunch, kolacje);
– transporty miejscowe (hotel-targi);
– transport materiałów promocyjnych;
– wsparcie tłumacza.
Udział w targach jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona!
Kontakt: Pytania dotyczące projektu można kierować na adres:
gg@dolnyslask.pl lub gg@umwd.pl
„Going Global 4.0 – Internacjonalizacja Dolnośląskich Przedsiębiorstw” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021-2027 oraz ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego.