Webinarium „Zarządzanie ciągłością produkcji w kryzysie. Procedury prawne na przykładzie branży odzieżowej”

W imieniu organizatora zapraszamy do uczestnictwa w webinarium pt. „Zarządzanie ciągłością produkcji w kryzysie. Procedury prawne na przykładzie branży odzieżowej”, które odbędzie się 6 lipca 2021 roku o godzinie 09:00. Podczas spotkanie zostaną omówione aktualne i ważne dla wszystkich sektorów kwestie dotyczące zarządzania ciągłością produkcji w kryzysie pandemii. Omawiane będą procedury prawne w zakładach produkcyjnych, mające na celu zapobieganie konsekwencjom pandemii. Uczestnicy otrzymają również gotowe wzory stosownych uchwał dla zarządów. W efekcie wprowadzonych procedur wzrasta konkurencyjność, również eksportowa oraz wiarygodność przedsiębiorstw. Partnerem webinarium są uznani eksperci prawa z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo pod linkiem: https://www.paih.gov.pl/20210706/procedury_przeciwdzialajace_COVID-19_w_zakladach_produkcyjnych

W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się z przedstawicielami organizatora z PAIH, których dane są zawarte w zaproszeniu.