Webinar: Rynek francuski szansą dla dolnośląskich MMŚP – 21.06.2022 r.

Poszerzamy perspektywę – tym razem kierując wzrok dolnośląskich przedsiębiorców w stronę Francji. Podczas czwartego już webinarium organizowanego w ramach projektu Promocja Dolnego Śląska w kraju i za granicą w obliczu zmian w gospodarce światowej poruszymy kwestie atrakcyjności francuskiego rynku dla MMŚP z Dolnego Śląska.

Francja należy do najbardziej uprzemysłowionych państw świata, jej gospodarka od lat prężnie się rozwija. Na szczególną uwagę zasługuję rynek e-commerce stanowiący trzecią siłę w Europie. Francuzi bardzo chętnie wybierają właśnie tę formę zakupów, która wciąż zyskuje na popularności.

Pragniemy zaprosić Państwa do udziału w wydarzeniu, podczas którego zaprezentowane zostaną metody skutecznego wejścia na francuski rynek, oferowana pomoc przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz charakterystyka e-commerce we Francji. W programie, oprócz wystąpień specjalistów, zaplanowana jest debata i spotkania jeden na jeden z ekspertami (po wcześniejszym umówieniu), którzy odpowiedzą na Państwa pytania, udzielą praktycznych porad, podzielą się swoją wiedzą z zakresu specyfiki francuskiego rynku.

Osoby zainteresowane osobistym udziałem prosimy o wypełnienie formularza:

https://forms.gle/AjxrzURqmhTegNnP6

Wydarzenie będzie transmitowane online

W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem: wioletta.deptuch@dawg.pl