Nabór do udziału w misji gospodarczej polskich przedsiębiorców i startupów z branży FinTech oraz dostarczających rozwiązania AI i biometryczne dla FinTechu na wydarzenie TNW 2024

Serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanej przez Zagraniczne Biuro Handlowe w Amsterdamie Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu misji gospodarczej polskich przedsiębiorców i startupów z branży FinTech oraz dostarczających rozwiązania AI i biometryczne dla FinTechu na wydarzenie TNW 2024.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 maja br.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-21 czerwca 2024 r. w Zaandam, Niderlandy

·         Link do wydarzenia PAIH: Misja gospodarcza na The Next Web Conference 2024 – Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (paih.gov.pl)

·         Formularz rejestracyjny: The Next Web Conference w Królestwie Niderlandów – Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (paih.gov.pl)

The Next Web jest konferencją organizowaną corocznie od 2006 roku przez The Financial Times Group Limited. Po sukcesach pierwszych edycji stało się największym spotkaniem branży tech / IT w krajach Europy Środkowo-Wschodniej, gromadząc ponad 12 tys. uczestników w ubiegłym roku.

Organizacja tegorocznego wydarzenia opiera się o 7 głównych ścieżek tematycznych, w których dominowały będą zagadnienia: AI, technologie kwantowe, AR i VR, IoT, Web 3.0, FinTech, MarTech, Venture Capital, zrównoważony rozwój technologii oraz innowacje i promocja startupów. 

W zakres aktywności promocyjnych misji gospodarczej wchodzą:

·         polski pawilon o powierzchni 16 m kw. z zabudową wystawienniczą (planowany udział 8-10 przedsiębiorców),

·         4 stoiska w strefie TNW Start-up Program,

·         warsztat promujący potencjał polskiego sektora FinTech oraz rozwiązań AI i biometrycznych dla FinTech. 

Podczas wydarzenia promowana będzie publikacja katalogu branżowego polskich przedsiębiorców dostarczających rozwiązań AI i biometrycznych dla FinTech przygotowywana przez Zagraniczne Biuro Handlowe w Amsterdamie. Nabór w toku.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z Dyrektor ZBH Amsterdam:

Magda Lekan

Head of Foreign Trade Office in Amsterdam

Polish Investment and Trade Agency

+31 (0) 647 183 696

magdalena.lekan@paih.gov.pl