Szczepienia w zakładach pracy – o czym należy pamiętać

które odbędzie się 19 kwietnia 2021 r. od 13:00 do 15:00.

W najbliższych tygodniach mają ruszyć szczepienia w zakładach pracy. Pracodawcy widzą wiele szans w zaszczepieniu pracowników, ale mają też wiele wątpliwości. Pomożemy je wyjaśnić. Podczas webinaru odpowiemy m.in. na pytania:

  • czy można różnicować warunki zatrudnienia pracowników zaszczepionych i pozostałych?
  • czy i jak można pracowników skłaniać do szczepień? Czy można premiować zaszczepionych?
  • jak przetwarzać dane dot. zaszczepienia i do jakich potrzeb można je wykorzystywać?

LINK DO REJESTRACJI:

https://wsseinvestpark.clickmeeting.com/szczepienia-w-zakladach-pracy-o-czym-nalezy-pamietac/register?_ga=2.256687311.513303976.1618206376-1487396930.1589460888

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:
Sławomir Paruch, radca prawny, partner w PCS Paruch Chruściel Schiffter | Littler Global

Od ponad 20 lat doradza przedsiębiorcom w sprawach HR. Jest jednym z najwybitniejszych ekspertów prawa pracy w Polsce, w tym specjalistą w zakresie sporów sądowych, sporów zbiorowych, restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz zwolnień grupowych i indywidualnych. Specjalizuje się w sprawach dot. związków zawodowych oraz dot. mobbingu, dyskryminacji, godzin nadliczbowych oraz umów o zakazie konkurencji. Jest ekspertem w zakresie zasad wynagradzania oraz premiowania pracowników.

Karolina Kanclerz, radca prawny, partner w PCS Paruch Chruściel Schiffter | Littler Global
Zarządzająca biurem we Wrocławiu. Posiada bogate doświadczenie w stałej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych łącząc interdyscyplinarne doświadczenie z biznesowym podejściem do prowadzonych spraw. Doradza w sprawach kompleksowego wsparcia działów HR oraz compliance, w tym restrukturyzacji zatrudnienia, zatrudniania i zwolnień wyższej kadry menadżerskiej. Wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie procesowe prowadzi klientów w trakcie postępowań wyjaśniających na tle mobbingu i dyskryminacji. Swoją wiedzą dzieli się wykładając na studiach MBA oraz w trakcie prelekcji na konferencjach i szkoleniach.