Spotkania biznesowe z 8 niemieckimi firmami współpracującymi z branżą produkcyjną, Katowice (01.06.2022) i Wrocław (2-3.06.2022)

w imieniu firmy DREBERIS zapraszamy Państwa na spotkania biznesowe z niemieckimi firmami, które współpracują m.in. z sektorem produkcyjnym, głównie w obszarze energetycznym, efektywności energetycznej i technologii środowiskowych. 
Firmy są członkami berlińsko-brandenburskiego Klastra Technik Energetycznych (Cluster Energietechnik Berlin-Brandenburg), który zrzesza firmy produkujące i rozwijające technologie dla szeroko rozumianego sektora energetycznego.

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy krótką charakterystykę każdej z firm (LINK – broszura niemieckich uczestników). Spotkania będą okazją do poznania potencjalnych dostawców lub partnerów w realizacji projektów (również badawczo-rozwojowych).

Zapraszamy Państwa na indywidualne spotkania biznesowe w Katowicach 1 czerwca lub we Wrocławiu 2 i 3 czerwca.

Zainteresowanych spotkaniem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (Formularz zapisów), na tej podstawie umówimy dla Państwa spotkania w konkretnej godzinie (podczas spotkań będą mogli skorzystać Państwo z usług dedykowanego tłumacza polsko-niemieckiego).
Do udziału w wydarzeniu zapraszamy w imieniu organizatorów: Germany Trade and Invest oraz Brandenburskiej Agencji Wspierania Gospodarki (WFBB).

Informacja o niemieckich uczestnikach spotkań TUTAJ
Link do rejestracij: Formularz zapisów

Liczba miejsc na spotkania jest ograniczona. Termin zgłoszeń: 20 maja 2022 r.