Polsko – Mongolskie Forum Biznesowe

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającą się wizytą Prezydenta RP Andrzeja Dudy do Mongolii w dniach 24 – 28 kwietnia, pragniemy poinformować i przypomnieć o organizowanym z tej okazji Polsko – Mongolskim Forum Biznesowym. Wydarzenie będzie organizowane w dniu 25 kwietnia i będzie stanowić przestrzeń do nawiązania relacji z mongolskimi przedsiębiorstwami oraz przedstawicielami instytucji publicznych.

Naszym celem jest stworzenie jak najlepszego dopasowania mongolskiego otoczenia biznesowego i regulacyjnego dla polskich firm, aby zwiększyć szanse na pozytywny wynik delegacji. Partnerzy z Mongolii zostaną wybrani zgodnie z zapotrzebowaniem polskich firm wskazanych w formularzu. Firmy, które zdecydują się na udział w Forum, mogą liczyć na nasze wsparcie w zorganizowaniu spotkania na miejscu z potencjalnym partnerem ze strony mongolskiej (wskazanym przez Państwa bądź zaproponowanych przez naszą Agencję). Wydarzenie skupi się na branżach spożywczej, budowlanej i fintech, jednak zapraszamy również firmy z innych branż i sektorów.

Informujemy o trwającej rekrutacji na wydarzenie za pośrednictwem formularza rejestracyjnego [LINK] najpóźniej do 16 kwietnia br. Zaznaczamy przy tym, że im wcześniej uda się Państwu zarejestrować, tym lepiej dobranych partnerów ze strony mongolskiej uda nam się zapewnić. Udział w Forum jest bezpłatny, koszty transportu oraz zakwaterowania pozostają po stronie uczestników. Uczestnikom przekażemy rekomendacje odnośnie do połączenia lotniczego oraz zakwaterowania. Wypełnienie formularza jest niezbędne do udziału w Forum. Liczba miejsc jest ograniczona.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem mongolia@paih.gov.pl, a także do zapoznania się z sekcją często zadawanych pytań (FAQ) [LINK]