Inkubator Przedsiębiorczości triQube w konkursie Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku!

Z ogromną radością informujemy, że nasz projekt budowlany Inkubator Przedsiębiorczości triQube został zauważony przez Jury Konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w! To ogromne wyróżnienie dla całego zespołu, który ciężko pracował, aby stworzyć coś wyjątkowego, inspirującego, a zarazem spełniającego standardy jakości i estetyki.

To już 28 edycja ogólnopolskiego konkursu budowlanego dla inwestorów, firm wykonawczych i architektonicznych, który wyłania, nagradza i promuje modernizacje budowlane, nowe obiekty. Celem działań jest promocja oraz wyłonienie każdego roku najlepszych, wyróżniających się szczególnymi walorami przedsięwzięć budowlanych. Konkurs organizowany jest w dwóch głównych kategoriach Obiekty Nowe oraz Obiekty Modernizowane a w nich m.in. obiekty: ochrony środowiska, inżynieryjno-przemysłowe, terenów zielonych, rewitalizacji przestrzeni i zespołów urbanistycznych, dróg i obiektów mostowych, obiekty kultury, sportu i rekreacji, obiekty szkolnictwa i edukacji, obiekty przyjazne zwierzętom, obiekty zabytkowe, sakralne, elewacje i termorenowacje, hotelarsko-turystyczne, najciekawsze adaptacje i aranżacje wnętrz oraz kategoria “małe jest piękne” od lat podkreśla jak bardzo ważną rolę w przedsięwzięciu odgrywają małe zadania, współmierne do skali gminy, ale za to funkcjonalne i niejednokrotnie w standardzie, który zawstydza wysokobudżetowe budowy.

Teraz potrzebujemy Państwa pomocy! Prosimy o oddanie swojego głosu na nasz obiekt. Aby to zrobić wystarczy kliknąć w poniższy link i postępować zgodnie z instrukcjami.

Z góry dziękujemy za każdy oddany głos! Państwa wsparcie oznacza dla nas wiele i pomoże nam zdobyć to prestiżowe wyróżnienie.

Inkubator Przedsiębiorczości triQube Wrocław – Modernizacja Roku