Konferencja w sprawie przyszłości Europy – webinarium

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce zaprasza na webinarium, które ma pomóc w poruszaniu się po internetowej platformie Konferencji 
w sprawie przyszłości Europy.

Webinarium odbędzie się w czwartek 26 sierpnia 2021 r. w godzinach 9.45-12.15 i będzie dostępne na żywo pod tym linkiem. Udział nie wymaga rejestracji. Link do webinarium będzie dostępny przed wydarzeniem na mediach społecznościowych Przedstawicielstwa.

Webinarium jest adresowane do wszystkich osób i organizacji zainteresowanych przyszłością Europy. Podczas spotkania będzie można nie tylko dowiedzieć się jak zarejestrować się na platformie czy dodać wydarzenie, ale także uzyskać praktyczne wskazówki i porady dotyczące wszystkich funkcjonalności platformy.

Konferencja w sprawie przyszłości Europy to wyjątkowa okazja dla obywateli UE, by włączyć się w debatę na temat wyzwań i priorytetów Europy. Bez względu na to, gdzie mieszkasz i co robisz, możesz powiedzieć, jakiej przyszłości chcesz dla Unii Europejskiej.

Parlament Europejski, Rada i Komisja Europejska zobowiązały się wysłuchać Europejczyków i w ramach swoich kompetencji zastosować się do otrzymanych zaleceń, które powstaną w czasie Konferencji.

W razie pytań prosimy o kontakt: COMM-REP-WAW-COFE@ec.europa.eu.