EIT InnoEnergy w praktyce-Szansa dla firm z pomysłami

Szansa dla firm z pomysłami

29 kwietnia 2021 r., godz. 10.00 – 12.30

EIT InnoEnergy/Europejski Instytut Innowacji Technologii  (EIT) oraz Biuro NCBR w Brukseli – Business & Science Poland (BSP)  mają przyjemność zaprosić na spotkanie informacyjne online, które odbędzie się w czwartek 29 kwietnia 2021 r.

Celem spotkania będzie zaprezentowanie polskim przedsiębiorcom najbardziej obiecujących                        i wyselekcjonowanych dla polskiego rynku rozwiązań technologicznych, których realizacja mogłaby wesprzeć starania Polski na rzecz budowania gospodarki neutralnej klimatycznie. Biorąc pod uwagę możliwości finansowania tego typu projektów (w ramach krajowych i europejskich instrumentów wsparcia) spotkanie będzie także doskonałą okazją do nawiązania współpracy i partnerstwa zmierzającego do wspólnego ubiegania się o środki wspierające ich realizację. Przebudowa gospodarki wynikająca z odejścia od paliw kopalnych to olbrzymia szansa dla polskich przedsiębiorstw, możliwość rozwoju nowych produktów i technologii, a w skali kraju możliwość budowy nowego przemysłu opartego na zasadach European Green Deal – budowa „Przemysłu Przyszłości”.

Podczas spotkania zaprezentowane będą również firmy, które posiadają  innowacyjne rozwiązania technologiczne w obszarze europejskiego Nowego Zielonego Ładu z portfela projektów wspieranych przez Europejski Instytut Innowacji i Technologii.

Zapraszamy wszystkich przedstawicieli nauki i  biznesu, edukacji do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Na koniec spotkania przewidziana jest sesja pytań i odpowiedzi z prelegentami.

Rejestracja jest dostępna na stronie:

https://ncbr.clickmeeting.com/765477477/register

 W razie pytań zapraszam do kontaktu: marta.krutel@ncbr.gov.pl

Serdecznie zapraszamy !

Biuro NCBR w Brukseli – Business & Science Poland