ABC ESG dla małych i średnich firm

ABC ESG dla małych i średnich firm Linkedin

Z przyjemnością zapraszamy Państwa na spotkanie biznesowe poświęcone tematyce “ABC ESG dla małych i średnich firm”, które odbędzie się dnia 20 maja 2024 roku w godzinach 14:00-17:00. Miejsce naszego spotkania to TRIQUBE, ul. Januszowicka 5 we Wrocławiu (sala Miedziana na parterze).

Firma w łańcuchu wartości, Raport śladu węglowego, Raport ESG, cele redukcyjne Unii Europejskiej, fit for 55, CSRD, CS3D, Taksonomia. To pojęcia, które odmieniane są przez wszystkie przypadki. Czy dotyczy to także mojej firmy? Jak sprostać tym wymogom?

Spotkanie będzie stanowiło doskonałą okazję do zgłębienia zagadnień związanych z budowaniem przewagi konkurencyjnej opartej o zasady ESG. Pragniemy wspólnie z Państwem zrozumieć oczekiwania dużych partnerów biznesowych oraz instytucji finansowych w kontekście ESG, co z pewnością będzie kluczowe dla rozwoju Państwa firm.

Gospodarzami tego wydarzenia będą Agnieszka Orłowska z ESG Institute oraz Jonasz Szczeniowski z Green Climate. Dołączy do nas również Kancelaria Wiatr, firma Envirly jako goście specjalni partnerzy merytoryczni tego wydarzenia.

Wydarzenie jest bezpłatne dla firm będących najemcami DAWG. Zapraszamy do rejestracji poprzez wysłanie maila na adres orlowska@esginstitute.eu. Zaproszenie jest też otwarte dla innych osób więc można je rekomendować innym, którzy poszukują wiedzy z obszaru ESG.

Liczymy na owocną dyskusję i cenne wymiany doświadczeń na naszym spotkaniu.