Development Loan
The support will cover projects increasing the use of innovation in enterprises, as well as development projects and investments contributing to increasing their competitiveness.
more
Fluency Loan
For micro, small and medium-sized enterprises to cover the monthly fixed expenses incurred by SMEs.
more

 

 

 

news

Ogłoszenie o wstrzymaniu naboru do projektu pn. „PARTNERSTWO NA RZECZ ROZWOJU DOLNOŚLĄSKICH MMŚP I ICH PRACOWNIKÓW – EDYCJA II”

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. jako Operator informuje, iż w dniu 26.01.2022 r. o godzinie 13:50, zgodnie z Komunikatem o WZNOWIENIU naboru z dnia 13.01.2022 r. WSTRZYMAŁ przyjmowanie formularzy zgłoszeniowych do projektu pn. „PARTNERSTWO NA RZECZ ROZWOJU DOLNOŚLĄSKICH MMŚP I ICH PRACOWNIKÓW – EDYCJA II” w ramach

więcej »

Lista rankingowa formularzy rekrutacyjnych przyjętych w II naborze do Projektu „Przedsiębiorczość drogą do aktywizacji zawodowej mieszkańców Dolnego Śląska”

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. ogłasza listę rankingową po ocenie merytorycznej formularzy rekrutacyjnych przyjętych w II naborze do Projektu „Przedsiębiorczość drogą do aktywizacji zawodowej mieszkańców Dolnego Śląska” Lista rankingowa po ocenie merytorycznej – do pobrania Szczegóły Projektu dostępne są stronie Projektu. 

więcej »

Nabór wniosków do projektu „PARTNERSTWO NA RZECZ ROZWOJU DOLNOŚLĄSKICH MMŚP I ICH PRACOWNIKÓW – EDYCJA II”

W związku z rozpoczęciem w dniu dzisiejszym naboru do projektu pn. „PARTNERSTWO NA RZECZ ROZWOJU DOLNOŚLĄSKICH MMŚP I ICH PRACOWNIKÓW – EDYCJA II” Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o., jako Operator  informuje, iż formularze zgłoszeniowe należy wysyłać na nowoutworzony, dedykowany adres e-mail: Uwaga! Wnioski, które wpłyną na adres

więcej »
en_GB
Scroll to Top