newsletter zamknij okno >

Dziękujemy za dopisanie się do newsletter'a

Taki adres email jest już dopisany do naszego newsletter'a

KONTAKT DAWG

 

 

 

Zapraszamy do naszej siedziby lub do kontaktu telefonicznego i mailowego.

kontakt

DOLNOŚLĄSKA AGENCJA WSPÓŁPRACY GOSPODARCZEJ SP. Z. O. O.

adres: al. Kasztanowa 3a-5 53-125 Wrocław
sekretariat: pok. 304
tel. +48 71 736 63 01
e-mail: biuro@dawg.pl

 

DZIAŁY:

 

invest_in_lower_silesia_small.jpg

 

Dział Obsługi Inwestora i Eksportera DAWG

adres: al. Kasztanowa 3a-5 53-125 Wrocław
tel. +48 71 73 66 311, +48 71 73 66 307
e-mail: dcoie@dawg.pl, coie@dawg.pl

Dominika Rawecka, kierownik DOIiE, ekspert pro-eksport
e-mail: dominika.rawecka@dawg.pl, tel. +48 784 449 499, +48 71 73 66 311

Mariusz Sinior, zastępca kierownika DOIiE, ekspert pro-biz
e-mail: mariusz.sinior@dawg.pl, tel. +48 608 621 200, +48 71 73 66 311

Anna Bardakova, koordynator
e-mail: anna.bardakova@dawg.pl, tel. +48 784 038 009, +48 71 73 66 307

Katarzyna Jędrzejczyk-Kuliniak, koordynator
e-mail: katarzyna.kuliniak@dawg.pl, tel.+48 784 450 545, +48 71 73 66 307

 


 

PROJEKTY EUROPEJSKIE

adres: al. Kasztanowa 3a-5 53-125 Wrocław
tel.+ 48 71 736 63 04, +48 71 7366305, +48 71 736 63 08, +48 71 7366310

Agnieszka Mąka, kierownik
e-mail: agnieszka.maka@dawg.pl, tel. + 48 608 017 800

Helena Dobrowolska - Kaniewska, zastępca kierownika
e-mail: helena.kaniewska@dawg.pl, tel. +48 608 591 846

Agnieszka Ignor, zastępca kierownika
e-mail: agnieszka.ignor@dawg.pl, tel. +48 608 660 700

MARKETING, PROMOCJA,MEDIA

Monika Jagielska-Mikłos
e-mail: monika.jagielska@dawg.pl, tel. 608 653 800

ADMINISTRACJA, INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI, INKUBATOR TECHNOLOGICZNY WRAZ Z CENTRUM INNOWACJI DAWG

adres: al. Kasztanowa 3a-5 53-125 Wrocław
sekretariat: pok. 005
tel. +48  71 736 63 01
e-mail: inkubator@dawg.pl

Justyna Kuczkowska, kierownik
e-mail: justyna.kuczkowska@dawg.pl, tel. +48 668 439 800

Karolina Buczyńska, zastępca kier.
e-mail: karolina.buczynska@dawg.pl, tel +48 608 023 623

Aleksandra Reszel
Specjalista Działu Administracji i Nieruchomości

Dariusz Rogoziński
Specjalista ds. Technicznych