newsletter zamknij okno >

Dziękujemy za dopisanie się do newsletter'a

Taki adres email jest już dopisany do naszego newsletter'a

 

 

 

 

 

Więcej informacji znajdą Państwo w naszym newsletterze.
Zapraszamy do aplikacji na stronie głównej.

Dolny Śląsk

aktualności

01 / 06 / 2016
Misja biznesowa na Kubę

W imieniu Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Ambasady RP w Hawanie oraz Ministerstwa Rozwoju RP, zapraszamy do udziału w misji gospodarczej na Kubę. Misja odbędzie się w dniach 27-30 czerwca . Przewodniczyć jej będzie podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju Radosław...

01 / 06 / 2016

misja biznesowa na kubę

W imieniu Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Ambasady RP w Hawanie oraz Ministerstwa Rozwoju RP, zapraszamy do udziału w misji gospodarczej na Kubę.
Misja odbędzie się w dniach 27-30 czerwca. Przewodniczyć jej będzie podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rozwoju Radosław Domagalski-Łabędzki.

W ramach misji odbędzie się „Polsko-Kubańskie Forum Gospodarcze” organizowane we współpracy z Kubańską Izbą Gospodarczą, z udziałem przedstawicieli administracji rządowej Kuby, przedstawicieli otoczenia biznesu oraz kubańskich przedsiębiorców. Zorganizowane zostaną także indywidualne spotkania b2b dla polskich i kubańskich przedsiębiorców z takich branż jak: m.in. okołoturystyczna, maszynowa, energetyczna, spożywcza i przetwórstwa spożywczego (a także maszyny/ linie produkcyjne do przetwórstwa spożywczego), chemia gospodarcza, farmaceutyczna, kosmetyczna, tekstylna, budowlana (w tym technologie wodne, oczyszczalnie), logistyczna, IT, morska, itp. Wszystkie spotkania prowadzone będą w j. hiszpańskim i j. angielskim. W ramach misji zaplanowano także wizytę w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Mariel (La Zona Especial de Desarrollo Mariel).

Koszty przelotu, zakwaterowania, ubezpieczenia oraz koszty związane z pobytem na terytorium Kuby firmy ponoszą we własnym zakresie.
Organizatorzy pokrywają koszty tłumaczy podczas spotkań indywidualnych firm, transportu lokalnego i przygotowania katalogu uczestników misji.
Zgłoszenia udziału do 6 czerwca 2016 r.

Zgłoszenia udziału w misji oraz szczegółowe informacje:
PAIiIZ Agnieszka Schütte
E-mail: agnieszka.schutte@paiz.gov.pl

  polska_gospodarka.jpg

31 / 05 / 2016
Polski karp - japońskie inwestycje

Pokazy walk sumo, warsztaty z kaligrafii i ozdabiania skóry, wystawa porcelany oraz drzewek Bonsai – to tylko niektóre atrakcje święta Koi-nobori, które odbyło się w Stawach Milickich. Na wydarzenie zostali zaproszeni japońscy inwestorzy, którzy prowadzą działalność na Dolnym Śląsku. Większość...

31 / 05 / 2016

polski karp - japońskie inwestycje

Pokazy walk sumo, warsztaty z kaligrafii i ozdabiania skóry, wystawa porcelany oraz drzewek Bonsai – to tylko niektóre atrakcje święta Koi-nobori, które odbyło się w Stawach Milickich. Na wydarzenie zostali zaproszeni japońscy inwestorzy, którzy prowadzą działalność na Dolnym Śląsku. Większość z nich ulokowała inwestycje w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej „INVEST-PARK”.

Koinobori to tradycja wywieszania flag w kształcie karpia, która jest elementem japońskiego dnia dziecka. Z tego gatunku ryb słyną Stawy Milickie, rezerwat stanowiący największy w Europie kompleks o tym charakterze.

- To niesamowicie malownicza kraina, która jest jednym z najcenniejszych obszarów wodnych na kontynencie - mówił Cezary Przybylski, marszałek województwa dolnośląskiego i organizator święta. - Poprzez to wydarzenie chcieliśmy podziękować japońskim inwestorom, którzy w sposób godny podziwu prowadzą i rozwijają w regionie swoje firmy, a także tworzą miejsca pracy - podkreślał.

Spółka Stawy Milickie oraz Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna były współorganizatorami święta Koi-nobori. To właśnie na terenie WSSE swoje inwestycje ulokowała aż 11 japońskich przedsiębiorców. Wszystkie zakłady powstały na terenie Dolnego Śląska, a inwestycje przekroczyły już 5 mld złotych. Czyni to japońskie firmy, drugim największym inwestorem w strefie. Dzięki tym projektom zatrudnienie znalazło przeszło 4200 osób.

- Japońskie firmy były jednymi z pierwszych zagranicznych inwestorów, którzy pojawili się w Polsce po transformacji ustrojowej. Są również obecni w wałbrzyskiej strefie, niemal od początku jej istnienia, czyli blisko od 20 lat - opowiadał podczas spotkania Maciej Badora, prezes WSSE. - działalność tych firm wykracza znacznie poza sferę czysto biznesową, dotykając spraw ważnych dla mieszkańców regionu. Wpisały się zatem na stałe, nie tylko w krajobraz gospodarczy Dolnego Śląska, ale również w jego charakter społeczny - podkreślał.

Święto Koi-nobori miało charakter otwarty i adresowane było zarówno do dzieci jak i dorosłych. Uczestnicy zapoznali się ze skomplikowaną sztuką origami, wzięli udział w warsztatach malowania ceramiki oraz kaligrafii, zwiedzili wystawę bolesławieckiej ceramiki oraz miniaturowych drzewek Bonsai, a także obejrzeli pokazy walk Sumo. Nie zabrakło również tradycyjnych Koi-nobori, czyli kolorowych flag w kształcie karpia.

- Karp ma zarówno dla Polski, jak i dla Japonii ogromne znaczenie. Według legendy upór karpia, który próbował pokonać wodospad, został doceniony, a ryba zamieniła się w smoka. Myślę, że województwo dolnośląskie oraz miasto Milicz z podobnym uporem pokonują problemy. Przebyły również długą drogę po 1989 roku i osiągnęły sukces. Można nazwać je współczesnymi smokami - podsumował Satoru Takahashi, Radca i Zastępca Szefa Misji Ambasady Japonii w Polsce.

zdjęcia: Ewa Poddig/Stawy Milickie

koinobori___fot_ewa_poddig__10_.jpg

 

koinobori___fot_ewa_poddig__6_.jpg

koinobori___fot_ewa_poddig__5_.jpg

29 / 05 / 2016
Forum...

W imieniu Ministerstwa Rozwoju RP oraz Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej, Ambasad: Portugalii, Angoli, Brazylii i Mozambiku mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Forum Polska - Portugalia - Angola - Brazylia - Mozambik 17 czerwca 2016 roku (piątek) Ministerstwo Rozwoju RP...

29 / 05 / 2016

forum polska-portugalia-angola-brazylia-mozambik

W imieniu Ministerstwa Rozwoju RP oraz Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej, Ambasad: Portugalii, Angoli, Brazylii i Mozambiku mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Forum Polska - Portugalia - Angola - Brazylia - Mozambik

17 czerwca 2016 roku (piątek)
Ministerstwo Rozwoju RP
Warszawa, ul. Wspólna 2/4

Zgłoszenia przyjmowane są do 13 czerwca na adres Pani Małgorzaty Goreń:gosia@ppcc.pl
lub telefonicznie: 22 322 7667
Udział w Forum jest bezpłatny

pdf ZAPROSZENIE

26 / 05 / 2016
REKORDOWA LICZBA „Gruntów na Medal” z...

Dwanaście dolnośląskich gmin przystąpiło do ogólnopolskiego konkursu „Grunt na Medal” organizowanego przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Marszałków Województw oraz Centra Obsługi Inwestorów i Eksporterów (na Dolnym Śląsku DAWG sp. z o.o.). Gminy zgłosiły aż 15 gruntów,...

26 / 05 / 2016

rekordowa liczba „gruntów na medal” z dolnego śląska

Dwanaście dolnośląskich gmin przystąpiło do ogólnopolskiego konkursu „Grunt na Medal” organizowanego przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Marszałków Województw oraz Centra Obsługi Inwestorów i Eksporterów (na Dolnym Śląsku DAWG sp. z o.o.). Gminy zgłosiły aż 15 gruntów, co jest rekordem w skali kraju. Obecnie wewnętrzna komisja ekspertów Dolnośląskiego Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera spółki DAWG, ocenia grunty.

- Kryteria były bardzo rygorystyczne. Automatycznie z konkursu wykluczonych zostało bardzo wiele potencjalnie atrakcyjnych lokalizacji. Sądziliśmy, że z Dolnego Śląska zgłoszonych zostanie najwyżej 8-9 nieruchomości. Tymczasem gminy stanęły na wysokości zadania i z naszego regionu w konkursie bierze udział aż 16 gruntów. To ewenement potwierdzający tezę, że nasz region wciąż należy do najbardziej atrakcyjnych w Polsce pod względem inwestycyjnym - mówi Mariusz Sinior, ekspert DAWG zajmujący się obsługą inwestorów.

Konkurs" Grunt na Medal" jest wyjątkową formą promocji gmin na forum międzynarodowym - wyłania i promuje tereny kompleksowo przygotowane pod inwestycje produkcyjne.

- Udział w konkursie daje nam dodatkowe możliwości pozyskania nowych inwestycji, również zagranicznych, oraz wiedzy na temat preferencji inwestorów. Zwycięzcy konkursu mogą pochwalić się logo „Grunt na Medal" we wszystkich materiałach promocyjnych. Polska Agencja Inwestycji i Informacji Zagranicznych PAIiIZ i w regionie Centrum Obsługi Inwestora traktują wyróżnione działki preferencyjnie, wskazując je inwestorom jako najciekawsze lokalizacje potencjalnych projektów - mówi Urszula Łażewska z Wydziału Rozwoju Gospodarczego i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Gminy Polkowice.

Inna ze zgłoszonych gmin - Kobierzyce - jest trzykrotnym laureatem konkursu „Grunt na Medal”. Trzy grunty inwestycyjne położone w miejscowości Magnice zostały nagrodzone w latach 2005, 2010 oraz w 2014 i uznane za najlepsze w województwie dolnośląskim. - Otrzymane tytuły oznaczały dla nas dodatkową promocję terenu i większą szansę na przyciągnięcie inwestycji zagranicznych. Obecnie na tych terenach swoje inwestycje ulokowały takie firmy jak m.in.: Centrum Sprzedaży Poleasingowej EFL oraz Centrum Dystrybucyjne Grupy AB. Przyznane tytuły oznaczają nie tylko podniesienie wartości nagrodzonych terenów, ale również podnoszą prestiż całej gminy. Świadczą o tym, iż w oferta inwestycyjna jest przygotowana w sposób profesjonalny, a przyznany nam tytuł jest potwierdzeniem właściwie obranego kierunku zarządzania gminą.

- Ze wszystkich zgłoszonych w tym roku lokalizacji do 30 maja wyłonimy najlepszą szóstkę. To będzie trudne zadanie bowiem wszystkie grunty spełniają najwyższe wymagania. Tzw. Top 6 będzie przez nas szczególnie rekomendowana PAIiZ oraz potencjalnym inwestorom. Ale wszystkie zgłoszone do konkursu grunty trafią do rządowej o bazy najlepszych terenów inwestycyjnych w Polsce - mówi Andrzej Jamrozik, prezes DAWG sp. z o. o.

Do konkursu można było zgłaszać jedynie tereny niezabudowane (greenfield) przeznaczone pod inwestycje przemysłowe, o powierzchni nie mniejszej niż 2 ha. Z udziału wykluczone były grunty Specjalnych Stref Ekonomicznych, Parków Przemysłowych i Technologicznych oraz te, które zwyciężyły w poprzednich edycjach konkursu "Grunt na Medal". Ostatecznie udział w plebiscycie wezmą gminy: Bielawa (2 tereny - 2 i 5 ha), Czernica (1 teren - 77 ha), Długołęka (1 teren - 11 ha), Legnica (1 teren - 2 ha), Malczyce (2 tereny - 5 i 3 ha), Mietków (1 teren -3 ha), Nowogrodziec (1 teren - 158 ha), Oborniki Śląskie (1 teren - 91 ha), Radwanice (1 teren - 10 ha), Strzelin (1 teren - 90 ha), Wiązów (1 teren - 101 ha), Wisznia Mała (1 teren - 2,5 ha), Złotoryja (1 teren - 18 ha). Większość zgłoszonych gruntów jest własnością gmin, jednak w kilku przypadkach samorządy zgłosiły działki prywatne i Skarbu Państwa.

24 / 05 / 2016
B2B z TURECKIMI FIRMAMI SEKTORA AGD

Ponad 30 przedsiębiorców branży AGD z Turcji oraz Polski uczestniczyło we Wrocławiu w bezpośrednich rozmowach biznesowych dotyczących nawiązania współpracy i wymiany handlowej. Organizatorami wydarzenia były ESKISEHIR CHAMBER OF COMMERCE, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych...

24 / 05 / 2016

b2b z tureckimi firmami sektora agd

Ponad 30 przedsiębiorców branży AGD z Turcji oraz Polski uczestniczyło we Wrocławiu w bezpośrednich rozmowach biznesowych dotyczących nawiązania współpracy i wymiany handlowej. Organizatorami wydarzenia były ESKISEHIR CHAMBER OF COMMERCE, Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych oraz Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej sp. z o.o.

Udział w spotkaniach B2B ze strony tureckiej wzięli przedstawiciele 12 firm zrzeszonych w ESKISEHIR CHAMBER OF COMMERCE (ETO). Eskisehir jest siedzibą znaczących światowych fabryk w branży AGD, takich jak Arcelik czy Candys. Polskie przedsiębiorstwa reprezentowały firmy sektora MŚP nie tylko z Dolnego Śląska, ale również województw mazowieckiego i opolskiego. Z dużych przedsiębiorstw w spotkaniu uczestniczyli m.in. Whirlpool i Gerda Hydomat.

- Rozmawialiśmy praktycznie ze wszystkimi tureckimi firmami i choć nie działamy stricte w branży AGD, a skupiamy się na technicznych rozwiązaniach budowlanych, to spotkanie było dla nas interesujące. Nawiązaliśmy atrakcyjny kontakt z dwoma tureckimi firmami, które chciałyby bliżej zapoznać się z naszą ofertą – mówił po spotkaniu Krzysztof Wolański z wrocławskiej spółki ADAMIETZ.

- To trzecie nasze spotkanie w ciągu ostatnich dni w Polsce - po Warszawie i Łodzi. Jestem pod wrażeniem dzisiejszych rozmów bo okazało się, że mógłbym tu nie tylko sprzedać swoje produkty, ale też znaleźć partnera do projektów inwestycyjnych w Turcji. Myślę, że za pół roku będziemy mogli mówić o konkretach- zapewniał Gozde Demirel z Manufacturing Systems Engineer General Manager.

- Do udziału w takich spotkaniach zapraszane są ściśle wyselekcjonowane firmy, tak by obydwie strony wyniosły z rozmów B2B wymierne korzyści. Kojarzenie partnerów to pierwszy etap współpracy pomiędzy przedsiębiorcami, teraz dla zainteresowanych będziemy sprawdzać kontrahentów, przygotujemy analizy rynku docelowego pod kątem konkretnego produktu czy usługi i pomożemy opracować strategie rozwoju eksportu - podkreśla Andrzej Jamrozik, prezes DAWG.

W ESKISEHIR CHAMBER OF COMMERCE ( ETO), z którą DAWG nawiązała współpracę, poza sektorem AGD zrzeszone są przedsiębiorstwa branży lotniczej, a także krajowej produkcji w sektorach: maszyny, żywność, i ceramiki, tkaniny i zasoby podziemne.

22 / 05 / 2016
Plebiscyt Gospodarczy „Muflony 2015”...

Do 18-tej edycji konkursu zgłosiło się kilkadziesiąt pomiotów z powiatów: wałbrzyskiego, świdnickiego, dzierżoniowskiego, kamiennogórskiego i kłodzkiego. Firmy, organizacje i gminy konkurowały w pięciu kategoriach. W gronie laureatów „Odpowiedzialnego Biznesu” znalazły się aż dwa...

22 / 05 / 2016

plebiscyt gospodarczy „muflony 2015” rozstrzygnięty

Do 18-tej edycji konkursu zgłosiło się kilkadziesiąt pomiotów z powiatów: wałbrzyskiego, świdnickiego, dzierżoniowskiego, kamiennogórskiego i kłodzkiego. Firmy, organizacje i gminy konkurowały w pięciu kategoriach. W gronie laureatów „Odpowiedzialnego Biznesu” znalazły się aż dwa przedsiębiorstwa działające w wałbrzyskiej strefie: Pentair Poland z Dzierżoniowa oraz Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej z Nowej Rudy. Rogatą statuetkę otrzymał producent szaf i obudów dla przemysłu maszynowego, elektrycznego i IT, amerykańska firma Pentair.
- Myślę, że ta nagroda jest potwierdzeniem odpowiedzialności naszej firmy. Szacunku, którym otaczamy naszych pracowników, etycznych relacji z partnerami biznesowymi oraz dobrej współpracy z samorządem. W ten sposób możemy nie tylko efektywnie funkcjonować, ale również kreować lokalną rzeczywistość – mówił podczas uroczystości Adrian Walczewski, dyrektor zakładu.
Patronat nad kategorią, już po raz ósmy objęła Toyota Motor Manufacturing Poland. Firma działająca w Wałbrzychu jest jednym z krajowych liderów społecznej odpowiedzialności biznesu.
- Działalność biznesowa nie opiera się jedynie na chęci zysku, ale również na byciu odpowiedzialnym członkiem lokalnej społeczności. Od początku funkcjonowania fabryki wspieramy regionalne inicjatywy, zarówno duże projekty, jak i małe działania. W wolontariat Toyoty zaangażowanych jest 440 naszych pracowników – podkreślał Dariusz Mikołajczak, wiceprezes TMMP.
W kategorii Najlepsza Gmina Aglomeracji Wałbrzyskiej zwyciężyło miasto Strzegom, w którym znajduje się ponad 6 ha wolnego terenu objętego wałbrzyską strefą. W mieście działa również firma FSB Piekarnie, produkująca m.in. bułki dla koncernu McDonald’s. Wśród laureatów znalazła się również gmina Nowa Ruda, w której działa 6 strefowych inwestorów.
W kategorii Gmina/Firma Eko-Przyjazna statuetkę otrzymał Poland Smelting Technologies POLST. Przedsiębiorstwo działa na terenach WSSE w Wałbrzychu i zajmuje się obróbką metali. To pierwsza firma z tego sektora w Polsce, która wdrożyła system ISO, optymalizujący zużywaną energię i minimalizujący produkcję dwutlenku węgla.
- Ochrona środowiska powinna być kluczowym elementem każdego biznesu. To również sprawa wyjątkowo ważna dla naszego regionu. Natura do dobro wspólne, które musimy szanować z myślą o przyszłych pokoleniach – apelował Mikołaj Szeptycki, prezes firmy POLST.

Wyniki Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY 2015
Firma Odpowiedzialnego Biznesu:

 • Pentair Poland Sp. z o.o. 
 • Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. 
 • Pasol Paco Sp. z o.o. ze Świdnicy 

Wydarzenie/Inicjatywa 2015 Roku:

 • Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku 
 • Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua Zdrój 
 • Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu 

Najlepsza Gmina Aglomeracji Wałbrzyskiej:

 • Strzegom 
 • Jedlina-Zdrój 
 • Nowa Ruda 

Najlepsza Mikro/Mała Firma:

 • TWS Grupa Budowlana 
 • Kopalni Złota Usługi Turystyczne „Aurum” 
 • Drukarnia Bimart 

Gmina/Firma Eko-Przyjazna:

 • Poland Smelting Technologies POLST Sp. z o.o. 
 • Gmina Bielawa 
 • Ośrodek Społeczno-Kulturalny Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze 

Muflon Specjalny: Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.

22 / 05 / 2016
SMART CITY - założenia i perspektywy |...

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej sp. z o.o. - Partner Wspierający - zaprasza na Ogólnopolski Kongres SMART CITY - założenia i perspektywy Wrocław 9 czerwca 2016 Kongres SMART CITY - założenia i perspektywy to forum wymiany opinii, doświadczeń i dobrych praktyk...

22 / 05 / 2016

smart city - założenia i perspektywy | wrocław

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej sp. z o.o. - Partner Wspierający - zaprasza na
Ogólnopolski Kongres
SMART CITY - założenia i perspektywy
Wrocław
9 czerwca 2016

Kongres SMART CITY - założenia i perspektywy to forum wymiany opinii, doświadczeń i dobrych praktyk inteligentnych miast. Wydarzenie stanie się również okazją do zaprezentowania i konsultacji nowoczesnych technologii.

Tematyka kongresu:
1.INTELIGENTNE WYKORZYSTANIE ENERGII
2.TRANSPORT EKOLOGICZNY
3.INFRASTRUKTURA
4.NOWE TECHNOLOGIE

>ZAREJESTRUJ SIĘ<

18 / 05 / 2016
POZYSKIWANIE NOWYCH RYNKÓW EKSPORTOWYCH W USA

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej we Wrocławiu przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego serdecznie zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne mające na celu nawiązanie kontaktów gospodarczych z USA. wtorek 7 czerwca 2016 r., godz. 11.00 -14:00 -...

18 / 05 / 2016

pozyskiwanie nowych rynków eksportowych w usa

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej we Wrocławiu przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego serdecznie zaprasza przedsiębiorców na spotkanie informacyjne mające na celu nawiązanie kontaktów gospodarczych z USA.
wtorek 7 czerwca 2016 r., godz. 11.00 -14:00 - Inkubatora Przedsiębiorczości DAWG we Wrocławiu, al. Kasztanowej 3a.
Spotkanie „Pozyskiwanie nowych rynków eksportowych w USA” prowadzić będzie Pani Justyna Regan oraz przedstawiciele Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej sp. z o.o., i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Tematyka spotkania

 • eksport towarów do USA: jego modele, obowiązki dla polskiego eksportera
 • nawiązanie współpracy z agentem i dystrybutorem na terenie USA: różnice, konsekwencje prawne, wymogi
 • założenie spółki zależnej w USA: wybór właściwego modelu, struktura, podstawowe różnice w porównaniu ze spółkami polskimi
 • uwagi praktyczne rozszerzenia działalności na Stany Zjednoczone: wybór najkorzystniejszego stanu, wiza, założenia konta bankowego
 • konsekwencje podatkowe ekspansji na teren USA

SPOTKANIE JEST NIEODPŁATNE
Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 71 343 42 34.
Szczegółowy program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się w załączonych plikach.
ZAPRASZAMY

doc formularz_zgloszeniowy_usa_pl 

pdf usa_pl_program 

16 / 05 / 2016
Letni Festyn Polskiego i Niemieckiego Biznesu

W imieniu Radcy-Ministra dr Jacka Robaka, Kierownika Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Berlinie, serdecznie zapraszamy na Letni Festyn Polskiego i Niemieckiego Biznesu. Tegoroczna impreza odbędzie się 16 czerwca, w godzinach od 17.00 do 23.00 w...

16 / 05 / 2016

letni festyn polskiego i niemieckiego biznesu

W imieniu Radcy-Ministra dr Jacka Robaka, Kierownika Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczypospolitej Polskiej w Berlinie, serdecznie zapraszamy na Letni Festyn Polskiego i Niemieckiego Biznesu. Tegoroczna impreza odbędzie się 16 czerwca, w godzinach od 17.00 do 23.00 w Przedstawicielstwie Dolnej Saksonii w Berlinie (Vertretung des Landes Niedersachsen beim Bund, In den Ministergärten 10, 10117 Berlin).
W miłej atmosferze będzie wiele okazji do nawiązania zarówno nowych kontaktów biznesowych, jak i rozmów o aktualnych sprawach gospodarczych. Ponadto przewidywany jest "Public Viewing" meczu - Niemcy vs. Polska - UEFA EURO 2016 ™. Oczekwany jest udział ponad 400 gości, wśród których będą osobistości ze świata polityki, biznesu i mediów.
Zgłoszenia przyjmowane są do 30.05.2016 maila na: Anmeldung.Berlin@trade.gov.pl, temat: Sommerfest.

pdf zgloszenie_sommerfest_16.06.2016