newsletter zamknij okno >

Dziękujemy za dopisanie się do newsletter'a

Taki adres email jest już dopisany do naszego newsletter'a

 

 

 

 

 

Więcej informacji znajdą Państwo w naszym newsletterze.
Zapraszamy do aplikacji na stronie głównej.

aktualności

27 / 02 / 2019
GO TO BRAND

Ruszył nabór wniosków na sfinansowanie promocji marek produktowych na rynkach zagranicznych, w ramach poddziałania 3.3.3: Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand. Firmy mogą uzyskać wsparcie w wysokości ponad 430 tys. zł.   Termin naboru wniosków o...

27 / 02 / 2019

go to brand

Ruszył nabór wniosków na sfinansowanie promocji marek produktowych na rynkach zagranicznych, w ramach poddziałania 3.3.3: Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand. Firmy mogą uzyskać wsparcie w wysokości ponad 430 tys. zł.

 

Termin naboru wniosków o dofinansowanie: 

od 25 lutego 2019 r. do 4 kwietnia 2019 r.

Maksymalna wysokość dofinansowania:

430 280 zł

Wsparcie wynosi do: 

85% wartości projektu

Wkład własny firmy:

co najmniej 15% całkowitego kosztu projektu

Całkowity koszt projektu musi zamknąć się w kwocie:

1 000 000 zł

Dofinansowanie można przeznaczyć:

 • na udział w targach, wystawach, misjach gospodarczych lub konferencjach zagranicznych i na dodatkowe działania promocyjne
 • na sfinansowanie kosztów usługi doradczej, dotyczącej  możliwości  wypromowania firmy za granicą.

Kto może otrzymać dofinansowanie?

Mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa, które mają siedzibę lub oddział na terenie Polski, pochodzą z branż o wysokim potencjale konkurencyjnym i innowacyjnym:

 • biotechnologia i farmaceutyka
 • budowa i wykańczanie budowli
 • części samochodowe i lotnicze
 • maszyny i urządzenia
 • moda polska
 • IT/ICT
 • jachty i łodzie rekreacyjne
 • polskie specjalności żywnościowe
 • sprzęt medyczny
 • branże kosmetyczna
 • meblarska
 • usług prozdrowotnych

Masz pytania dotyczące finansowania
Go to Brand? Zapytaj eksperta o szczegóły:

infolinia-  22 574 07 07 oraz 0 801 332 202

dyżury eksperta - 22 432 89 37

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek godz. 10.00-14.00

Szczegółowe informacje dot. konkursu: 

https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/go-to-brand

 

26 / 02 / 2019
MISJA Z USA NA DOLNYM ŚLĄSKU

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Greater Richmond Partnership - regionalnej organizacji rozwoju ekonomicznego amerykańskiego stanu Virginia. GRP poszukuje polskich firm zainteresowanych sprzedażą swoich produktów i usług na terenie USA oraz inwestycjami na rynku...

26 / 02 / 2019

misja z usa na dolnym śląsku

Zapraszamy na spotkanie z przedstawicielami Greater Richmond Partnership - regionalnej organizacji rozwoju ekonomicznego amerykańskiego stanu Virginia. GRP poszukuje polskich firm zainteresowanych sprzedażą swoich produktów i usług na terenie USA oraz inwestycjami na rynku amerykańskim. 

 

Przedstawciele GRP odwiedzą Dolny Śląsk w dniach 20-24.05.2019. Do współpracy zapraszają firmy z branż:

 • usługi
 • technologie informatyczne (IT)
 • finanse i ubezpieczenia
 • biotechnologia
 • kosmetyki
 • łańcuchy dostaw (logistyka)
 • zaawansowana produkcja
 • żywność i napoje.

Firmy zainteresowane spotkaniem z przedstawicielami GRP prosimy o kontakt do dnia 21 marca:

Wojciech Michańcio,e-mail:wojciech.michancio@dawg.pl, tel.: 71 736 63 07

Region Richmond w stanie Virginia to:

 • ponad 1 250 000 mieszkańców
 • ponad 200 zakładów zagranicznych spółek z 30 krajów
 • 550 spółek międzynarodowych
 • około 20 000 mieszkańców o polskich korzeniach
 • 6% stawka podatku dochodowego od przedsiębiorstw

POZNAJ MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNE STANU VIRGINIA:

https://www.grpva.com/wp-content/uploads/2016/11/Poland_2017_pol_web.pdf 

 

26 / 02 / 2019
EKSPORT NA RYNKI NIEMIECKOJĘZYCZNE

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym "Jak być skutecznym w kraju niemieckojęzycznym i dlaczego tylko niektórzy odnoszą sukcesy"? Podczas spotkania eksperci omówią m.in. specyfika rynków i czynniki sukcesu na rynkach DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria), błędy popełniane przez...

26 / 02 / 2019

eksport na rynki niemieckojęzyczne

Zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym "Jak być skutecznym w kraju niemieckojęzycznym i dlaczego tylko niektórzy odnoszą sukcesy"? Podczas spotkania eksperci omówią m.in. specyfika rynków i czynniki sukcesu na rynkach DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria), błędy popełniane przez polskie firmy na rynkach DACH oraz sposoby wykorzystania rynków przy pogarszającej się koniunkturze gospodarczej. 

Prelegentami będą przedstawiciele firmy DREBERIS, pomagającej przedsiębiorstwom działającym na rynkach niemieckojęzycznych i planującym ekspansję: Paweł Kulbiński – Prokurent, ekspert oraz Łukasz Jankowski – Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu. 

Zgłoszenia przyjmujemy do 21 marca 2019 r. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerami telefonu: 71 736 63 11,  71 736 63 07.

AGENDA SPORKANIA ORAZ INFORMACJE O RYNKACH NIEMIEC, AUSTRII I SZWAJCARII:

spotkanie_dla_dolnoslaskich_MSP-_rynek_niemiecki_28._03._2019_1

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY_28.03

 

22 / 02 / 2019
SEKTOR KOSMICZNY–MISJA DO KANADY

Ruszyła rekrutacja na misję polskiego sektora kosmicznego i lotniczego do Kanady. Misja organizowana jest przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Polską Agencję Kosmiczną, Kanadyjski Departament Spraw Zagranicznych oraz Kanadyjską Agencję Kosmiczną. Misja odbędzie się w dniach 15-18...

22 / 02 / 2019

sektor kosmiczny–misja do kanady

Ruszyła rekrutacja na misję polskiego sektora kosmicznego i lotniczego do Kanady. Misja organizowana jest przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Polską Agencję Kosmiczną, Kanadyjski Departament Spraw Zagranicznych oraz Kanadyjską Agencję Kosmiczną. Misja odbędzie się w dniach 15-18 kwietnia 2019 r. 

Najważniejszym wydarzeniem podczas misji będą targi Aero Mart w Montrealu. Polscy przedsiębiorcy będą mogli skorzystać  ze stoiska wystawienniczego Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu lub wynająć własne powierzchnie.

15 kwietnia w Toronto odbędzie się także konferencja nt. badań kosmicznych z udziałem polskich i kanadyjskich naukowców,  a także spotkania B2B z potencjalnymi kanadyjskimi partnerami.

Koszty udziału w misji uzależnione są wyboru przed przedsiębiorców linii lotniczych (przelotu do Toronto, następnie z Toronto do Montrealu, a finalnie z Montrealu). Odwiedzenie dwóch miast wynika z faktu, iż wiele z kanadyjskich firm zainteresowanych współpracą z polskim sektorem kosmicznym, które zlokalizowane są w okolicach Toronto, nie będzie obecnych na Aero Mart. Przejazdy miejscowe, zarówno w Toronto, jak i Montrealu, zostaną zapewnione i sfinansowane przez polskie placówki dyplomatyczne. Ze względu na powyższe preferowane jest rozwiązanie, aby cała delegacja korzystała z zakwaterowania        w jednej lokalizacji.

Przykładowe zestawienie kosztów:

 • Całkowity koszt przelotów uwzględnionych w załączonej agendzie wynosi —  wedle szacunków biura LOT przy Ministerstwie Spraw Zagranicznych — 4 364,03 PLN (przedstawione zostały w załączniku: Przykładowe koszty lotów do Kanady _ wg Biura LOT Travel).
 • Całkowity koszt noclegów w Toronto (1 nocleg) i Montrealu (3 noclegi) wyniesie od 2019 PLN do 3608 PLN w zależności od wybranych opcji.
 • Koszt wykupienia własnego stoiska podczas Aero Mart wiąże się z opłatami, które przedstawione zostały w załączniku pt. Aero Mart Montreal Rates and Booking Form. Podczas wydarzenia Zagraniczne Biuro Handlowe PAiH zorganizuje jednak polskie stoisko narodowe. Istnieje możliwość dołączenia do niego jako dodatkowy delegat za 300 Euro, co umożliwi zaplanowanie spotkań według harmonogramu, który zostanie udostępniony po rejestracji.

W celu dołączenia do polskiego stoiska organizowanego przez ZBH PAiH, prosimy o zgłoszenie na adres mailowy pana Adama Węgłowskiego z Polskiej Agencji Kosmicznej: adam.weglowski@polsa.gov.pl

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE;

Agata Czyrsznic-Dobrowolska

Radca ministra, Departament Współpracy Ekonomicznej Ministerstwo Spraw Zagranicznych

tel. (+48 22) 523 71 82

MISJA_DO_KANADY_program

KOSZTY_WYNAJMU_STOISKA_Aero_Mart_Montreal_Rates_and_Booking_Form

PRZYKLADOWE_KOSZTY_LOTOW_do_Kanady__LOT_Travel

 

 

18 / 02 / 2019
100 TYS. ZŁ NA INNOWACJE

Środki dla dolnośląskich przedsiębiorców na ulepszenie produktów lub usług. Jeszcze tylko dokońca marca DAWG prowadzi nabór do projektu pn. „Bony na innowacyjne usługi badawczo - rozwojowe dla dolnośląskich przedsiębiorców z sektora MSP”.  Firmy mogą otrzymać dofinansowanie w wysokości...

18 / 02 / 2019

100 tys. zł na innowacje

Środki dla dolnośląskich przedsiębiorców na ulepszenie produktów lub usług. Jeszcze tylko dokońca marca DAWG prowadzi nabór do projektu pn. „Bony na innowacyjne usługi badawczo - rozwojowe dla dolnośląskich przedsiębiorców z sektora MSP”. 

Firmy mogą otrzymać dofinansowanie w wysokości do 100 tys. złotych, jak również wsparcie w formie konsultacji i doradztwa. 

Wsparcie w formie grantu (bonu w wysokości do 100 000,00 PLN.) może być przeznaczone na:

audyt technologiczny, czyli diagnozowanie potrzeb badawczych i technologicznych oraz pomoc w identyfikacji potrzeb wdrożeniowych, których realizacja nastąpi w ramach usługi badawczo-rozwojowej;
usługi badawczo-rozwojowe, dotyczące wdrożenia lub rozwoju produktu lub technologii, m.in.: opracowanie nowej lub udoskonalenie usługi lub wyrobu, wykonanie testów wdrożeniowych, wykonanie analiz przedwdrożeniowych, prowadzenie badań i analiz w zakresie optymalizacji produktu.

 

Projekt jest skierowany do przedsiębiorstw, które spełniają łącznie następujące warunki:

mają siedzibę na terenie województwa dolnośląskiego,
należą do sektora MŚP (tj. są mikro, małym lub średnim przedsiębiorstwem),
ich działalność wpisuje się w tzw. Regionalne Inteligentne Specjalizację [RIS], które obejmują:
- branżę chemiczną i farmaceutyczną,
- mobilność przestrzenną,

- żywność wysokiej jakości,

- surowce naturalne i wtórne,

- produkcję maszyn i urządzeń w tym obróbkę materiałów,

- technologie informacyjno – komunikacyjne (ICT).

Na terenie Dolnego Śląska projekt jest realizowany w partnerstwie z Wrocławską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. 

 


SKŁADANIE WNIOSKÓW:

do 31.03 2019 

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o.

Wrocław, al. Kasztanowa 3 a - 5, pok.005

Szczegółowe informacji można uzyskać pod numerami tel. 71 736 63 10 oraz 71 736 63 08 

 

18 / 02 / 2019
DOFINANSOWANIE SZKOLEŃ I KURSÓW

Trwa nabór wniosków na dofinansowanie szkoleń i kursów dla pracodawców i pracowników, podnoszących ich kwalifikacje zawodowe. Środki w wysokości do 50 tys. zł mogą pozyskać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z subregionów legnicko- głogowskiego oraz jeleniogórskiego.  Projekt...

18 / 02 / 2019

dofinansowanie szkoleń i kursów

Trwa nabór wniosków na dofinansowanie szkoleń i kursów dla pracodawców i pracowników, podnoszących ich kwalifikacje zawodowe. Środki w wysokości do 50 tys. zł mogą pozyskać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z subregionów legnicko- głogowskiego oraz jeleniogórskiego. 

Projekt pn. „Partnerstwo na rzecz rozwoju dolnośląskich MMŚP i ich pracowników” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej. Obejmuje rozwój kompetencji osób samozatrudnionych i pracowników MMŚP zgodnie ze zdiagnozowanymi potrzebami przedsiębiorstw oraz kompleksowe usługi rozwojowe odpowiadające na ich potrzeby. Firma czy jej pracownik może otrzymać dofinansowanie do usługi, jakiej najbardziej potrzebuje. Może to być kurs zawodowy, usługa doradcza czy studia podyplomowe. Dofinansowanie wynosi od 50- 80 % kosztu usługi.

Wykaz wszystkich dofinansowywanych usług dostepny jest w Bazie Usług Rozwojowych na stronie internetowej Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Platforma (uslugirozwojowe.parp.gov.pl)   zawiera oferty usług świadczonych w zróżnicowanej formie (m.in.: szkoleń, kursów zawodowych, doradztwa, studiów podyplomowych, mentoringu czy coachingu). Dofinansowanie usług rozwojowych stanowi pomoc de minimis /pomoc publiczną.

O dofinansowanie mogą się ubiegać przedsiębiorcy:

z subregionu jeleniogórskiego obejmującego powiaty: bolesławiecki, jeleniogórski, kamiennogórski, lubański, lwówecki, zgorzelecki oraz miasto  Jelenia Góra. 
Biuro projektu w Jeleniej Górze: 1 Maja 27, Jelenia Góra, tel. 75 752 75 00, e-mail: partnerstwo@karr.pl

http://karr.pl/partnerstwo-na-rzecz-rozwoju-dolnoslaskich-mmsp-i-ich-pracownikow/

subregionu legnicko - głogowskiego obejmującego powiaty: głogowski, górowski, legnicki, lubiński, polkowicki oraz miasto Legnica. 
Biuro projektu w Legnicy:  Rataja 26tel. 76 862 27 77 wewn. 100, e-mail: uslugirozwojowe@arleg.eu

Biuro projektu w Głogowie: Budowlanych 6A,  tel. 76 835 68 91, e-mail: uslugirozwojowe@arleg.eu

https://arleg.eu/partnerstwo-na-rzecz-rozwoju/

Rekrutacja dla przedsiębiorców z subregionu wałbrzyskiego oraz wrocławskiego już została wstrzymana ze względu na wykorzystanie środków przez przedsiębiorców.

Projekt realizowany jest przez Agencję Rozwoju Regionalnego „ARLEG” S.A. w partnerstwie z Dolnośląską Agencją Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o., Karkonoską Agencją Rozwoju Regionalnego SA, Wrocławską Agencją Rozwoju Regionalnego SA, Dolnośląskim Parkiem Innowacji i Nauki SA oraz Agencją Rozwoju Regionalnego „AGROREG” SA. 

18 / 02 / 2019
BRANŻA KREATYWNA W WIEDNIU

W imieniu Vienna Business Agency zapraszamy do udziału w programie Discover Vienna: Creative City. Program skierowany jest do firm działających w branżach kreatywnych zajmujących się m.in. tworzeniem gier, multimediów, architekturą, projektowaniem, modą, filmem i muzyką. Discover Vienna:...

18 / 02 / 2019

branża kreatywna w wiedniu

W imieniu Vienna Business Agency zapraszamy do udziału w programie Discover Vienna: Creative City. Program skierowany jest do firm działających w branżach kreatywnych zajmujących się m.in. tworzeniem gier, multimediów, architekturą, projektowaniem, modą, filmem i muzyką.

Discover Vienna: Creative City  odbędzie się w dniach od 1 kwietnia do 12 kwietnia. Organizatorzy zapewniają pokrycie wydatków do 50% dla jednej osoby z wybranego start-upu, przy czym dofinansowanie nie może przekroczyć 2500 euro (koszty podróży, wydatki na zakwaterowanie i miejsce pracy na maksymalnie 14 dni, bilety na wydarzenie towarzyszące).

Program dedykowany jest firmom i start-upom z branż kreatywnych, które wykorzystują w swoich projektach technologię i komponenty cyfrowe, w tym tworzą gry, multimedia, filmy, muzykę, projektują architekturę lub modę. Powinny one posiadać produkt, który wykracza poza etap idei lub prototypu. Produkt ten powinien być już z powodzeniem wprowadzony na rynek krajowy. Start-upy i firmy składające aplikacje nie powinny działać na rynku dużej niż osiem lat. Jednocześnie powinny one wykazać zainteresowane ekspansją na rynek austriacki, poszukiwać partnerów międzynarodowych, dążyć do pozyskania kapitału na arenie międzynarodowej (szczególnie w Austrii) i planować międzynarodową rekrutację do swoich zespołów.

Udział w Discover Vienna: Creative City  to dostęp wiedeńskiego ekosystemu, udział w warsztatach dedykowanych m.in. finansowaniu start-upów, wsparcie Vienna Business Agency, udział w międzynarodowych festiwalach (Festival for Creativity, Design and Communication, 4GAMECHANGERS Festival 2019)

 17,7% wiedeńskich firm zajmuje się przemysłem kreatywnym i znacząco przyczynia się do wartości wiedeńskiego obszaru gospodarczego, generując ponad 11 miliardów euro rocznego przychodu. 41% austriackiego przemysłu kreatywnego ma siedzibę w Wiedniu. W przemyśle kreatywnym w Wiedniu zatrudnionych jest ponad 63 000 osób. 

Zgłoszenia do Discover Vienna: Creative City przyjmowane są do 26 lutego. Aplikacje i szczegóły pod linkiem:

http://www.startalliance.net/program/discover-vienna-creative-city

W przypadku pytań, skontaktuj się z przedstawicielkami Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu:

Karolina Wawrzyniak, adres e-mal: karolina.wawrzyniak@paih.gov.pl
Agnieszka Lewkowicz adres e-mail: agnieszka.lewkowicz@paih.gov.pl

18 / 02 / 2019
TARGI BUDOWLANE W DAKARZE

W dniach 23-26 kwietnia w Dakarze odbędą się największe targi konstrukcyjne w Afryce Zachodniej-SENCON. Polskie firmy mogą bezpłatnie skorzystać ze stoiska oraz pomocy w organizacji spotkań z senegalskimi importerami i dystrybutorami materiałów z branży budowlanej. ...

18 / 02 / 2019

targi budowlane w dakarze

W dniach 23-26 kwietnia w Dakarze odbędą się największe targi konstrukcyjne w Afryce Zachodniej-SENCON. Polskie firmy mogą bezpłatnie skorzystać ze stoiska oraz pomocy w organizacji spotkań z senegalskimi importerami i dystrybutorami materiałów z branży budowlanej. 

Na Targi Budowlane i Wykończeniowe SENCON, polskie firmy mogą pojechać wraz z Polską Agencją Inwestycji i Handlu.  Uczestnikom PAIH oferuje:

- bezpłatne korzystanie ze stoiska PAIH podczas targów
- bazę danych firm senegalskich zajmujących się importem i dystrybucją materiałów z branży budowniczej
- doradztwo oraz pomoc w organizacji spotkań B2B z firmami z Senegalu, Nigru, Mali, Gwinei, Gwinei Bissau, Burkiny Faso, Gambii czy Ghany.

Targi obejmują następujące sektory:

- zarządzanie realizacją wydarzeń o charakterze promocyjnym w kraju i regionie bliskiego wschodu, w tym konferencji, forów gospodarczych, stoisk narodowych na targach, misji biznesowych, spotkań B2B, B2G
- infrastruktura (budowa mostów i jezdni, inżynieria lądowa, inżynieria hydrauliczna, planowanie przestrzenne, konstrukcja dróg, portów, rozwój wybrzeża, …)
- podziemia (gleba i oczyszczanie wód podziemnych, sprzęt infrastruktury, kable, rury, tunele wiertnicze i studnie,)
- maszyny/ sprzęt ciężki (transport, obsługa podnoszenia, …)
- materiały budowlane i wykończeniowe (łazienki, płytki ceramiczne, drzwi, okna, farby, uszczelnianie, izolacja i chemia, systemy alarmowe, monitorowanie pożaru, klimatyzacja, chłodziarki, narzędzia, windy, systemy mechaniczne, …)
- konstrukcja (firmy konstrukcyjne, firmy zarządzające projektem, …)
- doradztwo (architekci, projektanci, urbaniści, inżynieria lądowa, …)
- energia (gaz ziemny, energia słoneczna, energia wiatrowa, telekomunikacja, …)
- woda (instalacje basenów, urządzenia sanitarne, zaopatrzenie w wodę pitną, ścieki i drenaż, zarządzanie wodą deszczową, …)
- przestrzeń publiczna (nawierzchnie, planowanie i konserwacja zieleni, oświetlenie, obiekty użytkowe, …)
- ruch i mobilność (oznakowania, systemy sygnalizacji, kontrola ruchu ulicznego, rozwiązania mobilności i transportu, …)

Strona internetowa wydarzenia: http://senconexpo.com/en/

Zgłoszenia do udziału w targach przyjmowane są  do końca marca.W celu rejestracji i otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z ekspertem biura w Dakarze:

Karolina Pisarek tel.: +221 784 396 146, e-mail: karolina.pisarek@paih.gov.pl

Koszty przelotu, zakwaterowania i wydatki związane z pobytem w Senegalu pokrywają uczestnicy.

Senegal jest bramą do przeszło 100 milionowego rynku ośmiu państw Zachodnioafrykańskiej Unii Gospodarczej ze wspólną walutą i strefą wolnego handlu. We francuskojęzycznej Afryce jest drugi po Wybrzeżu Kości Słoniowej z średnim wzrostem gospodarczym 5,4%, w przeciągu ostatnich 5 lat.

Sektor budownictwa i robót publicznych (BTP) odgrywa ważną rolę w gospodarce Senegalu generując 10,8% PKB. Sektor obejmuje nie tylko projekty budowlane, ale i renowacje, i konserwacje.  Działalność w ramach sektora obejmuje budownictwo mieszkaniowe (budynki wielorodzinne i wille) budownictwo niemieszkalne (budynki użyteczności publicznej i biura), infrastrukturę transportową (drogi, linie kolejowe, porty, lotniska itp.), infrastrukturę miejską (centra handlowe, zabytki itp.), budynki przemysłowe (fabryki, magazyny, zbiorniki itp.) i hydrauliczne (tamy, groble itp.).

Sektor budownictwa i robót publicznych w Senegalu wykazuje dynamikę wzrostu. Na szczególną uwagę zasługują inwestycje w infrastrukturę i budowa Diamniadio - nowego centrum administracyjnego pomiędzy stolicą Dakarem a nowym portem lotniczym, gdzie docelowo ma powstać 300.000 mieszkań, centra usługowo businessowe, strefy wolnego handlu i wiele innych nowoczesnych inwestycji.  Jako że Senegal uzależniony jest w 100% od importu materiałów wykończeniowych, jest to doskonała okazja dla polskich firm by zaistnieć na rynku Senegalskim. Warto zauważyć ze wartość importu materiałów wykończeniowych tylko pochodzenia ceramicznego wyniósł 100 mln USD w 2016 roku

18 / 02 / 2019
BIURA DO WYNAJĘCIA

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej oferuje do wynajęcia atrakcyjne biura w centrum Wrocławia, sale konferencyjne, szkoleniowe oraz sale na spotkania biznesowe. Dysponujemy miejscami parkingowymi, a nasz budynek dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych.  W aktualnej...

18 / 02 / 2019

biura do wynajęcia

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej oferuje do wynajęcia atrakcyjne biura w centrum Wrocławia, sale konferencyjne, szkoleniowe oraz sale na spotkania biznesowe. Dysponujemy miejscami parkingowymi, a nasz budynek dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. 

W aktualnej ofercie posiadamy do wynajęcia następujące lokale biurowe, znajdujące się w naszych Inkubatorach przy al. Kasztanowej 3a-5 we Wrocławiu:

lokal składający się z dwóch pomieszczeń: 22,77m2 (pokój przechodni) i 19,80m2  
lokal o powierzchni 30,22 m2 
lokal o powierzchni 21,94,m2 
lokal o powierzchni 29,63 m2  
lokal o powierzchni 38,14m2 
lokal o powierzchni 38,14m2 
lokal w przyziemiu o powierzchni 20,51m2 

Ponadto oferujemy do wynajęcia piętro kamienicy przy ul. Kotlarskiej 42 we Wrocławiu:

224,95 m2 powierzchni biurowej. Koszt wynajmu wraz z mediami wynosi 15 000 zł brutto.
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu:

Justyna Kuczkowska, tel. : 668 439 800, e-mail: justyna.kuczkowska@dawg.pl