newsletter zamknij okno >

Dziękujemy za dopisanie się do newsletter'a

Taki adres email jest już dopisany do naszego newsletter'a

 

 

 

 

 

Więcej informacji znajdą Państwo w naszym newsletterze.
Zapraszamy do aplikacji na stronie głównej.

Dolny Śląsk

aktualności

30 / 01 / 2019
WELLBEING W ORGANIZACJI

Zapraszamy do udziału w konferencji " Wellbeing w praktyce. Nowy styl funkcjonowania nowoczesnej firmy". Konferencja ma za zadanie dostarczenie wiedzy, inspiracji, a także innowacyjnych i praktycznych rozwiązań związanych z podnoszeniem poziomu dobrostanu pracowników. Konferencja, której...

30 / 01 / 2019

wellbeing w organizacji

Zapraszamy do udziału w konferencji " Wellbeing w praktyce. Nowy styl funkcjonowania nowoczesnej firmy". Konferencja ma za zadanie dostarczenie wiedzy, inspiracji, a także innowacyjnych i praktycznych rozwiązań związanych z podnoszeniem poziomu dobrostanu pracowników.

Konferencja, której DAWG jest partnerem, odbędzie się 20 marca we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy ul. Wystawowej 1. Przeznaczona jest dla środowisk biznesowych: właścicieli i zarządów firm, kadry menadżerskiej, liderów, pracowników działów HR, CSR, EB, PR, coachów, trenerów biznesu, doradców personalnych, psychologów pracy, konsultantów zarządzania, a także innych osób zainteresowanych problematyką dobrostanu psychofizycznego (wellbeingu) i szczęścia pracowników.

Czym jest wellbeing w organizacji? To holistyczne podejście do pracownika i jego potrzeb w miejscu pracy, które obejmuje 6 obszarów: zdrowie, relacje, miejsce pracy, kulturę organizacyjną, systemy i procesy oraz świadomość.

Nowoczesne organizacje postrzegają ludzi jako kapitał, a nowy styl zarządzania uwzględnia holistyczne podejście do pracownika i dbałość o jego stan psychofizyczny. Badania pokazują, że takie podejście do pracownika owocuje wzrostem efektywności, zaangażowania i lojalności wobec firmy, co bezpośrednio przekłada się na wynik biznesowy oraz pozytywny wizerunek organizacji.

Szczegóły dotyczące konferencji: https://wellbeingwpraktyce.pl/
Partnerski link zniżkowy do zakupu biletów na konferencję: http://wellbeingwpraktyce.pl/order20/?partner=DAWG

 

 

 

 

 


 

21 / 11 / 2018
MISJA GOSPODARCZA DO INDII

Vibrant Gujarat 2019 W imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, zapraszamy do udziału w misji biznesowej do Indii i 9. edycji szczytu Vibrant Gujarat, który jest spotkaniem liderów biznesowych i politycznych z udziałem premiera Indii. Do...

21 / 11 / 2018

misja gospodarcza do indii

Vibrant Gujarat 2019
W imieniu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, zapraszamy do udziału w misji biznesowej do Indii i 9. edycji szczytu Vibrant Gujarat, który jest spotkaniem liderów biznesowych i politycznych z udziałem premiera Indii. Do Państwa dyspozycji będzie m.in. stoisko narodowe o pow. 100 m2. Odbędzie się także seminarium prezentujące potencjał polskiej gospodarki oraz firm biorących udział w wydarzeniu.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy szczególnie firmy z branż:

rolnictwo i leśnictwo ( zboża, warzywa i owoce, przetwórstwo spożywcze, wyroby z warzyw i owoców, wyroby zbożowe, piekarske i mączne, słodycze, wyroby mleczarskie, kawa, herbata i przyprawy, pozostałe produkty spożywcze)
maszyny i urządzenia ( sprzęt medyczny/rehabilitacyjny, instrumenty optyczne i sprzęt fotograficzny, pozostałe wyroby elektroniczne i optyczne, oświetlenie, maszyny ogólnego przeznaczenia, maszyny dla rolnictwa i leśnictwa, przetwórstwa spożywczego, górnictwa i budownictwa, produkcja środków transportu, autobusy)
produkcja mebli i budownictwo ( meble, drzwi i okna, wyposażenie wnętrz, ochrona środowiska, budownictwo i architektura)

Misja oraz Vibrant Gujarat Summit 2019.odbędą się w dniach 18-20 stycznia 2019 r. w Gandhinagar, Gudźarat (lotnisko Ahmedabad). W ramach udziału w Szczycie Vibrant Gujarat do dyspozycji polskich przedsiębiorców będzie m.in. stoisko narodowe o pow. 100 m2, na którym będzie można dokonać prezentacji oferty swojej firmy oraz odbędzie się seminarium prezentujące potencjał polskiej gospodarki oraz firm biorących udział w wydarzeniu.

Ponadto Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH S.A. w Mumbaju planuje zorganizować 17 stycznia (w godzinach popołudniowych) vibrantgujarat.com i vibrantgujarat.com, w ramach których każda firma będzie miała możliwość zaprezentować swoją ofertę, a także odbyć spotkania z przedsiębiorcami indyjskimi.

Organizatorzy pokrywają koszty wynajmu powierzchni wystawienniczej oraz zabudowy stoiska, organizacji konferencji i spotkań B2B, transportu lokalnego. Koszty przelotu do Indii, zakwaterowania, ubezpieczenia, wizy, ewentualnych tłumaczy, wyżywienia oraz koszty związane z pobytem w Indiach przedsiębiorcy ponoszą we własnym zakresie. PAIH S.A. zapewnia wsparcie logistyczne i informacyjne (uzyskanie wiz, rekomendacja lotów i hoteli) dla uczestników misji.

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny dostępny na india.trade.gov.pl. Wszelkie pytania dotyczące misji oraz wstępne zgłoszenia udziału w niej prosimy kierować na adres Sandra.Malgrab@paih.gov.pl z tytułem Vibrant Gujarat.

 

 

04 / 10 / 2018
WIZYTA STUDYJNA W BUENOS AIRES I MONTEVIDEO

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej zapraszam do udziału w misji studyjnej do Argentyny i Urugwaju. Ofertę szczególnie kierujemy do przedstawicieli branży spożywczej, meblarskiej, kosmetycznej i farmaceutycznej zainteresowanych nawiązaniem kontaktów z partnerami z tych rynków. Wyjazd...

04 / 10 / 2018

wizyta studyjna w buenos aires i montevideo

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej zapraszam do udziału w misji studyjnej do Argentyny i Urugwaju. Ofertę szczególnie kierujemy do przedstawicieli branży spożywczej, meblarskiej, kosmetycznej i farmaceutycznej zainteresowanych nawiązaniem kontaktów z partnerami z tych rynków. Wyjazd planowy jest w dniach od 5-10 listopada. więcej....

Oferujemy:

  • udział w spotkaniach z przedstawicielami instytucji odpowiadających za kontakty gospodarcze kraju,
  • udział w spotkaniach B2B z lokalnymi przedsiębiorcami zainteresowanymi nawiązaniem współpracy handlowej,
  • udział w wydarzeniach towarzyszących misji,
  • opiekę tłumacza,
  • opiekę organizatorów podczas wyjazdu.

KOSZTY POKRYWANE PRZEZ UCZESTNIKA MISJI:

  • przelot
  • transportu na miejscu
  • noclegi
  • wyżywienie

Uczestnik misji zobowiązany jest do pokrycia wyżej wymienionych kosztów we własnym zakresie.

ZASADY NABORU
Decyduje kolejność zgłoszeń. DAWG sp. z o.o. dopuszcza możliwość skrócenia terminu zgłoszeń w przypadku dużego zainteresowania targami. W przypadku dużej liczby zgłoszeń DAWG sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do dokonania wyboru uczestników pod kątem zapewnienia na stoisku narodowym różnorodności branż oraz pełnego potencjału eksportowego polskich firm produkujących żywność. Po zakończeniu naboru przedsiębiorca zakwalifikowany do udziału w wydarzeniu zostanie poinformowany osobnym mailem.

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU
Zgłoszenie uczestnictwa w wydarzeniu odbywa się poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego pocztą elektroniczną na adres organizatora:

beata.matkowska@dawg.pl, coie@dawg.pl
w terminie do 20.10.2018r.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPRASZAMY
DAWG SP Z O.O.
al. Kasztanowa 3a-5 53-125 Wrocław
tel. +48 71 73 66 307

 

>formularz_zgloszenie<

 

 

 


 

04 / 10 / 2018
ŚNIADANIE BIZNESOWE

Wymiana handlowa z Wietnamem będzie tematem śniadania biznesowego organizowanego przez DAWG. Zapraszamy we wtorek 30 października na godz. 9.30. Gościem spotkania będzie Piotr Harasimowicz, ekspert ds. rynków wschodnich, kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Ho Chi Minh City ( dawny...

04 / 10 / 2018

śniadanie biznesowe

Wymiana handlowa z Wietnamem będzie tematem śniadania biznesowego organizowanego przez DAWG. Zapraszamy we wtorek 30 października na godz. 9.30.
Gościem spotkania będzie Piotr Harasimowicz, ekspert ds. rynków wschodnich, kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Ho Chi Minh City ( dawny Sajgon ) oraz wieloletni mieszkaniec Wietnamu.

Tematyka spotkania:

- możliwości, jakie oferuje przedsiębiorcom rynek wietnamski
- sektory rekomendowane do współpracy
- przeniesienie produkcji do Wietnamu
- import produktów z Wietnamu
- obyczaje biznesowe wietnamskich kontrahentów

Wietnam staje się istotnym graczem na arenie międzynarodowego handlu. Oferuje znacznie atrakcyjniejsze warunki do inwestowania niż Chiny. Polska marka jest na rynku wietnamskim dobrze znana i wysoko oceniana. ZDECYDOWANIE REKOMENDUJEMY! DAWG sp. z o.o.

zgłoszenia do 23 października:


Zachęcamy także do przesyłania pytań do eksperta ZBH w Ho Chi Minth City

 

18 / 07 / 2018
TARGI interCHARM 2018 Kijów

Przedsiębiorców sektora MŚP reprezentujących branżę kosmetyczną, zainteresowanych prezentacją swoich firm i nawiązaniem kontaktów z partnerami rynku europejskiego, zapraszamy do udziału w targach na stoisku regionalnym Dolnego Śląska. InterCHARM Kijów to nie tylko spotkanie przedstawicieli...

18 / 07 / 2018

targi intercharm 2018 kijów

Przedsiębiorców sektora MŚP reprezentujących branżę kosmetyczną, zainteresowanych prezentacją swoich firm i nawiązaniem kontaktów z partnerami rynku europejskiego, zapraszamy do udziału w targach na stoisku regionalnym Dolnego Śląska. InterCHARM Kijów to nie tylko spotkanie przedstawicieli branży kosmetycznej, ale także prezentacja najnowszych trendów i produktów.

więcej:

formularz_zgloszeniowy_Kijow

TARGI_interCHARM_2018_oferta

 

 

02 / 05 / 2018
Targi spożywcze SIAL Paryż, październik 2018

Przedsiębiorców sektora MŚP zainteresowanych prezentacją firm i nawiązaniem kontaktów z partnerami rynku europejskiego, reprezentujących sektory szerokorozumianej branży spożywczej, zapraszamy do udziału w targach na stoisku regionalnym Dolnego Śląska. SIAL Paris to globalna platforma...

02 / 05 / 2018

targi spożywcze sial paryż, październik 2018

Przedsiębiorców sektora MŚP zainteresowanych prezentacją firm i nawiązaniem kontaktów z partnerami rynku europejskiego, reprezentujących sektory szerokorozumianej branży spożywczej, zapraszamy do udziału w targach na stoisku regionalnym Dolnego Śląska. SIAL Paris to globalna platforma biznesowa dla branży spożywczej i wiodące wydarzenie na francuskim rynku żywności.Spotykają się tu producenci żywności, dystrybutorzy, importerzy, hurtownicy i detaliści, a także przedstawiciele gastronomii instytucjonalnej i gastronomicznej.

więcej:

MISJA_SIAL_PARYZ
FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY_SIAL

 

 

 

 


 

02 / 05 / 2018
TARGI W KANTONIE

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji konferencji poś́więconej promocji Mię̨dzynarodowych Targów w Kantonie. Organizatorem wydarzenia jest Centrala Handlu Zagranicznego przy Ministerstwie Handlu Chińskiej Republiki Ludowej. więcej: Zaproszenie_Canton_Fair_24.05.2018._Wroclaw...

02 / 05 / 2018

targi w kantonie

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji konferencji poś́więconej promocji Mię̨dzynarodowych Targów w Kantonie. Organizatorem wydarzenia jest Centrala Handlu Zagranicznego przy Ministerstwie Handlu Chińskiej Republiki Ludowej.

więcej:

Zaproszenie_Canton_Fair_24.05.2018._Wroclaw

 

 

 


 

26 / 04 / 2018
MISJA DO KALIFORNII

Zapraszamy do udziału w misji gospodarczej do Stanów Zjednoczonych, organizowanej w dniach 26 listopada – 1 grudnia 2018 r. Misja to m.in. możliwość poznania specyfiki amerykańskiego biznesu, prezentacji ofert handlowych oraz bezpośrednich spotkań z wybranym funduszem inwestycyjnym oraz...

26 / 04 / 2018

misja do kalifornii

Zapraszamy do udziału w misji gospodarczej do Stanów Zjednoczonych, organizowanej w dniach 26 listopada – 1 grudnia 2018 r. Misja to m.in. możliwość poznania specyfiki amerykańskiego biznesu, prezentacji ofert handlowych oraz bezpośrednich spotkań z wybranym funduszem inwestycyjnym oraz firmami. Szczególnie zachęcamy przedsiębiorców sektora MŚP reprezentujących sektory związane z technologiami teleinformatycznymi, informacyjnymi, kosmicznymi, maszynowymi.

SZCZEGÓŁY: >FORMULARZ_ZGLOSZENIOWY<   i   >MISJA_KALIFORNIA_LISTOPAD_2018<

 

 

 

 

 

 


 

 

 


 

24 / 04 / 2018
BEZPŁATNA PROMOCJA NA STOISKU Polskiej...

Przedsiębiorstwa branży maszyn i urządzeń zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej promocji na stoisku Polskiej Agencji Handlu i Inwestycji podczas targów: Ugol w Rosji, KazComac w Kazachstanie oraz Argo Fair w Iranie. Stoiska PAHiI organizowane są w ramach projektu „Promocja gospodarki w...

24 / 04 / 2018

bezpłatna promocja na stoisku polskiej agencji handlu i inwestycji

Przedsiębiorstwa branży maszyn i urządzeń zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej promocji na stoisku Polskiej Agencji Handlu i Inwestycji podczas targów: Ugol w Rosji, KazComac w Kazachstanie oraz Argo Fair w Iranie.

Stoiska PAHiI organizowane są w ramach projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe - Marka Polskiej Gospodarki - Brand” poddziałanie 3.3.2 . Promocja branży „Maszyn i urządzeń” prowadzona będzie na targach:

Ugol Rosii - Nowokuźnieck (Rosja) - 5-8.06
KazComac - Astana (Kazachstan) - 19-21.06
Iran Agro Fair - Teheran (Iran) - 29.06-2.07

Przedsiębiorstwa mogą bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji:
• Wyświetlenie filmu promocyjnego na stoiskach narodowych
• Dystrybucja folderów reklamowych na stoisku narodowym

lista wszystkich targów dostępna jest na stronie: https://machine.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/259658,kalendarz-wydarzen.html

Firmy zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych na poszczególne targi zapraszamy do przesyłania materiałów na adres:
Polska Agencja Inwestycji i Handlu
ul. Bagatela 12
00-585 Warszawa
z dopiskiem „PAIH -Targi (nazwa targów), materiały informacyjne” do 6 maja do końca dnia ( po jednej paczce od firmy o wadze do około 1 kg, prosimy o wcześniejszą informację o planowanej przesyłce wraz z wagą i wymiarami). PAHiI zastrzega sobie możliwość wykorzystania Państwa materiałów na kolejnych targach w przypadku gdyby nie zostały w całości rozdystrybuowane na danej imprezie.

Firmy zainteresowane wyświetleniem filmu promocyjnego na stoisku narodowym zapraszamy do wgrywania filmów na link: https://drive.google.com/open?id=1IgWIcvXGL_QnwURWDJysErDEdCLiU9Ds

Materiały można dostarczyć również bezpośrednio na targach.