newsletter zamknij okno >

Dziękujemy za dopisanie się do newsletter'a

Taki adres email jest już dopisany do naszego newsletter'a

 

 

 

 

 

Więcej informacji znajdą Państwo w naszym newsletterze.
Zapraszamy do aplikacji na stronie głównej.

aktualności

25 / 09 / 2018
Wałbrzych Przedsiębiorcom

Pod hasłem "Wałbrzych Przedsiębiorcom", 20 września odbyła się w Starej Kopalni konferencja z udziałem przedstawicieli biznesu, instytucji związanych z przedsiębiorczością, urzędników i samorządowców z prezydentem Wałbrzycha Romanem Szełemejem na czele. Wydarzenie zorganizowało Gminne Centrum...

25 / 09 / 2018

wałbrzych przedsiębiorcom

Pod hasłem "Wałbrzych Przedsiębiorcom", 20 września odbyła się w Starej Kopalni konferencja z udziałem przedstawicieli biznesu, instytucji związanych z przedsiębiorczością, urzędników i samorządowców z prezydentem Wałbrzycha Romanem Szełemejem na czele. Wydarzenie zorganizowało Gminne Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera w Wałbrzychu, które z pomocą DAWG powstało kilka miesięcy temu.

więcej: https://www.um.walbrzych.pl/pl/news/wa%C5%82brzych-przedsi%C4%99biorcom

 

 

 

 


 

 

24 / 09 / 2018
BEZPŁATNA PROMOCJA NA TARGACH Automechnika...

Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Części...

24 / 09 / 2018

bezpłatna promocja na targach automechnika shanghai (chiny)

Uprzejmie informuję, że Polska Agencja Handlu i Inwestycji w ramach w ramach realizowanego projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 jest organizatorem stoiska informacyjno – promocyjnego branży „Części samochodowych i lotniczych” na targach Automechnika Shanghai (Chiny), które będą miały miejsce 28.11-1.12 (więcej informacji o targach: http://automechanika-shanghai.hk.messefrankfurt.com/shanghai/en/visitors/welcome.html?nc)

Informujemy, iż mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji:
• Wyświetlenie filmu promocyjnego na stoiskach narodowych
• Dystrybucja folderów reklamowych na stoisku narodowym

lista wszystkich targów dostępna jest na stronie: https://machine.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/259658,kalendarz-wydarzen.html

Firmy zainteresowane dystrybucją folderów informacyjnych na targach zapraszamy do przesyłania materiałów na adres:
MPromotion
pl. Hallera 5/12a
03-433 Warszawa

z dopiskiem „PAIH -Targi Automechanika Shanghai 2018 materiały informacyjne” do 27 października br. Zastrzegamy sobie możliwość wykorzystania Państwa materiałów na kolejnych targach w przypadku gdyby nie zostały w całości rozdystrybuowane na danej imprezie. Informujemy iż przyjmujemy po jednej paczce od firmy o wadze do około 1 kg. Prosimy o wcześniejszą informację o planowanej przesyłce (wraz z wagą i wymiarami).


Firmy zainteresowane wyświetleniem filmu promocyjnego na stoisku narodowym zapraszamy do wgrywania filmów (do 27.10) na link: https://drive.google.com/drive/folders/1CvTubjGNWjyCgxhW94BA1fzcLEFAWcEW?usp=sharing

Materiały można dostarczyć również bezpośrednio na targach.

 

więcej informacji:

Departament Promocji Gospodarczej
Tel. +48 600 400 816
e-mail: parts@paih.gov.pl

 

 

 


 

20 / 09 / 2018
Ukraina atrakcyjna dla polskich firm...

20 września to ostatni dzień targów Inter Charm w Kijowie. Największe wydarzenie branży kosmetycznej w Europie Wschodniej przyciągnęło blisko 2 tys. firm z Europy i Azji. Po ofercie ukraińskiej, chińskiej i koreańskiej, Polska jest tutaj najliczniej reprezentowana. Dolnośląska Agencja...

20 / 09 / 2018

ukraina atrakcyjna dla polskich firm kosmetycznych.

20 września to ostatni dzień targów Inter Charm w Kijowie. Największe wydarzenie branży kosmetycznej w Europie Wschodniej przyciągnęło blisko 2 tys. firm z Europy i Azji. Po ofercie ukraińskiej, chińskiej i koreańskiej, Polska jest tutaj najliczniej reprezentowana. Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej na targach zorganizowała regionalne stoisko naszego województwa. Przygotowała też spotkanie dla przedsiębiorców w Zagranicznym Biurze Handlowym Polskiej Ambasady w Kijowie.

Udział w targach jest elementem projektu realizowanego przez DAWG pn. „Zdobycie nowych rynków zbytu oraz budowanie rozpoznawalności marki Dolny Śląsk w kraju i za granicą”. Program operacyjny: RPO WD 2014-2020.Schemat 1.4.C Promocja oferty gospodarczej regionu na rynkach krajowych i międzynarodowych.

- Ukraina to bardzo interesujący rynek dla branży kosmetycznej. Trzeba jednak wiedzieć, że nie ma tu klasy średniej. Produkty muszą być zatem albo bardzo tanie, albo bardzo drogie – mówi Mariusz Sinior z DAWG.– Polska marka jest tu bardzo dobrze postrzegana, podobnie jak u nas niemiecka. Produkt z Polski oznacza dobrą jakość i europejskość, co na tutejszym rynku jest ogromnym atutem - dodaje.

Na regionalnym stoisku naszego województwa swoją ofertę prezentowały Resibio ze Świdnicy, Purite i Technox z Wrocławia, Uzdrowisko Lądek-Długopole oraz Kosmed (Wrocław i Głubczyce). Świdnicki Organique, który również uczestniczył w wydarzeniu ma na Ukrainie swoje dwa sklepy. Obecny jest jednak głównie w hotelach i ośrodkach SPA. Firma rozwija się tutaj bardzo prężnie -Ukrainki, Rosjanki i Azjatki bardzo dużą wagę przywiązują do urody, dbania o ciało i twarz, w związku z czym chętnie wydają na ten cel nawet bardzo duże środki.

Duże zainteresowanie w Kijowie wzbudziła oferta Uzdrowiska Lądek-Długopole, które pod hasłem: „Wiekowy kurort, nowoczesne leczenie” prezentowało swoje linie dla kobiet i mężczyzn, bazujące na biosiarce i witaminach. Linie do włosów z naftą, czy produkty pielęgnacyjne dla matek i dzieci Kosmedu również przyciągały dystrybutorów.

- Z pomocą DAWG odbyłem wiele obiecujących rozmów. Naszą ofertę przedstawimy teraz indywidualnie zainteresowanym odbiorcom. Potrzebne będę pewne modyfikacje związane głownie z certyfikacją, jak również rejestracją produktu w unijnych instytucjach, ale to przełoży się na sprzedaż na rynku Ukrainy i krajów azjatyckich – mówi Zbigniew Leżański z firmy Kosmed.

- To nasze kolejne targi w jakich uczestniczymy w tym roku. Byłyśmy ostatnio w Bolonii i muszę przyznać, że Kijów przebił Włochy. Zaskoczył nas rozmiar wydarzenia, jak również jego wysoki poziom – mówi Anna Piwnicka w Cosmoderma. Dodaje że Ukraina to specyficzny rynek i firma chcąc tu wejść, będzie musiała mocno zrewidować swoja ofertę.- DAWG zabrał nas na spotkanie z przedstawicielem ZBH w placówce w centrum Kijowa. Dzięki temu zdobyłyśmy wiele cennych, praktycznych informacji o tym rynku. Przyznaję, że wcześniej nawet nie wiedziałyśmy, że takie punkty istnieją, pomagają w znalezieniu parterów biznesowych, udostępniają pomieszczenia na spotkania i służą tak szerokim wsparciem - dodaje.

Na Ukrainie działa ok. 2,5 tysiąca polskich firm, głównie branży farmaceutycznej, meblarskiej, chemicznej i drzewnej. Jedną z największych fabryk, zatrudniającą ponad 1000 pracowników jest Cersanit.

Polska dla Ukrainy jest drugim partnerem handlowym (po Rosji). Od 2017 roku eksport naszych towarów na Ukrainę wzrósł o 24 proc. Najwięcej sprzedajemy tu artykułów spożywczych, rolniczych, motoryzacyjnych, wyposażenia łazienek, do tego też obuwie, odzież, stal nierdzewną i elektronikę.

 

 

 


 

18 / 09 / 2018
Dolnośląskie firmy na targach...

W Kijowie rozpoczęły się targi kosmetyczne Inter Charm 2018. To największe wydarzenie branży w Europie Wschodniej- prezentacja najnowszych trendów i produktów. Udział w targach bierze blisko 2 tysiące firm z Europy, Azji i Ameryki, w tym z Dolnego Śląska. Stoisko regionalne naszego województwa...

18 / 09 / 2018

dolnośląskie firmy na targach kosmetycznych w kijowie

W Kijowie rozpoczęły się targi kosmetyczne Inter Charm 2018. To największe wydarzenie branży w Europie Wschodniej- prezentacja najnowszych trendów i produktów. Udział w targach bierze blisko 2 tysiące firm z Europy, Azji i Ameryki, w tym z Dolnego Śląska. Stoisko regionalne naszego województwa przygotowane zostało przez Dolnośląską Agencję Współpracy Gospodarczej sp. z o.o.

Na rozpoczęcie targów już od rana czekał tłum zwiedzających. Wystawcy przygotowali dla nich bardzo bogatą ofertę. Targi w Kijowie uznawane są za najważniejsza imprezę branży w tej części Europy. I choć nie są tak ogromne jak bolońskie czy monachijskie, bez wątpienia można je porównać do podobnych wydarzeń w Wiedniu czy Pradze. Najwięcej wystawców spoza Ukrainy pochodzi z Chin, Korei i Polski.

- W Kijowie jestem po raz pierwszy gównie z ofertą suplementów diety oraz kosmetyków do ciała, włosów i paznokci. Na razie wszystko wygląda bardzo obiecująco. Jednak dopiero przekonamy się czy impreza przyciąga głównie detalicznych odbiorców czyli mieszkańców Kijowa, czy też dystrybutorów i hurtowników. Liczę, że poznam też oczekiwania tego rynku i znajdę nisze dla swojej firmy- mówi Zbigniew Leżański z firmy Kosmed.

Na targach w Kijowie obecnych jest kilkanaście firm z Polski. Na regionalnym stoisku Dolnego Śląska prezentują się: Resibio ze Świdnicy, Purite, Organique oraz Technox z Wrocławia, Uzdrowisko Lądek-Długopole oraz Kosmed. Świdnicki Organique jest tu już po raz czwarty. Na Ukrainie ma dwa swoje sklepy, współpracuje też sieciami hotelowymi i ośrodkami SPA. Firma planuje rozszerzenie działalności na tym rynku.

- Z informacji, jaki otrzymujemy od polskich firm obecnych na targach jasno wynika, że Ukraina jest dla nich interesująca jednak potrzebna jest jeszcze większa znajomość tego rynku, a także uproszczenie procedur celnych, finansowych i procesu certyfikacji – zaznacza Mariusz Sinior z DAWG.

Bloki tematyczne targów Inter Charm to: perfumeria, kosmetyki, kosmetyka profesjonalna i SPA, kosmetyki i akcesoria do włosów, kosmetyki do paznokci, kosmetyki naturalne i apteczne, suplementy diety, opakowania, surowce i usługi na rzecz marek obcych (private label).

Udział w targach jest elementem projektu realizowanego przez DAWG pn. „Zdobycie nowych rynków zbytu oraz budowanie rozpoznawalności marki Dolny Śląsk w kraju i za granicą”. Program operacyjny: RPO WD 2014-2020.Schemat 1.4.C Promocja oferty gospodarczej regionu na rynkach krajowych i międzynarodowych.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

11 / 09 / 2018
2. POLSKO-SAKSOŃSKI DZIEŃ INNOWACJI

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu "SPERSONALIZOWANA BIOMEDYCYNA I TECHNOLOGIE MEDYCZNE". To okazja do okazją do zapoznania się z najlepszymi przykładami transferu wiedzy i technologii z obszaru medycyny w Polsce i Niemczech. Podczas wydarzenia będą mogli Państwo porozmawiać z potencjalnymi...

11 / 09 / 2018

2. polsko-saksoński dzień innowacji

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu "SPERSONALIZOWANA BIOMEDYCYNA I TECHNOLOGIE MEDYCZNE". To okazja do okazją do zapoznania się z najlepszymi przykładami transferu wiedzy i technologii z obszaru medycyny w Polsce i Niemczech. Podczas wydarzenia będą mogli Państwo porozmawiać z potencjalnymi partnerami, przedyskutować możliwości współpracy, a także pozyskać informacje o możliwości finansowania oraz zaprezentować swoje sukcesy i doświadczenia.


2. POLSKO-SAKSOŃSKI DZIEŃ INNOWACJI
20 września 2018, w godzinach 9:00 - 16:00
Biblioteka Główna Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, ul. Marcinkowskiego 2-6, 50-368 Wrocław.

W wydarzeniu wezmą udział firmy z branży medycznej, przedstawiciele jednostek naukowych i badawczych oraz uczelni. Naukowcy prezentują swoje nowe rozwiązania i spostrzeżenia, firmy dyskutują o możliwościach i przeszkodach we wdrażaniu innowacji, zaś eksperci z zakresu transferu wskazują na możliwości współpracy przedstawiając najlepsze przykłady pomyślnych projektów badawczych.

Również mają Państwo możliwość aktywnego udziału w imprezie poprzez uczestnictwo w warsztatach dot. wyzwań i możliwości jakie płyną ze współpracy międzynarodowej.

Patronem wydarzenia jest Konsulat Generalny Republiki Federalnej Niemiec we Wrocławiu. Organizatorami tegorocznego Dnia Innowacji są Uniwersytet Techniczny w Dreźnie, Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu, Szpital Uniwersytecki im. Carla Gustava Carusa w Dreźnie oraz Biuro Łącznikowe Wolnego Państwa Saksonia we Wrocławiu.

Uroczyste otwarcie odbędzie się 19 września o godz. 19:00 w Biurze Łącznikowym Wolnego Państwa Saksonia Rynek 7, 50-106 we Wrocławiu.

Rejestracja trwa do 15 września 2018. Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego: POLSKO-SAKSOŃSKI DZIEŃ INNOWACJI
Szczegółowy program wydarzenia znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: https://pl.xborderinnovation.eu/?noredirect=pl_PL

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona i decyduje kolejność nadesłanych zgłoszeń.

 

 

 


 

10 / 09 / 2018
DOLNY ŚLĄSK WSPIERA START-UPY

DFR Inwestycyjny, spółka-córka podległego marszałkowi Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju, podpisał dziś umowę inwestycyjną z firmą Bioavlee z Wrocławia. Startup pozyskał na ten cel 2 mln zł, a dzięki podpisanej umowie samorząd dołączy do grona jego akcjonariuszy. Bioavlee to spółka...

10 / 09 / 2018

dolny śląsk wspiera start-upy

DFR Inwestycyjny, spółka-córka podległego marszałkowi Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju, podpisał dziś umowę inwestycyjną z firmą Bioavlee z Wrocławia. Startup pozyskał na ten cel 2 mln zł, a dzięki podpisanej umowie samorząd dołączy do grona jego akcjonariuszy. Bioavlee to spółka biotechnologiczna, twórca nowoczesnych urządzeń laboratoryjnych.

- Nowoczesny region musi inwestować w gospodarkę opartą na wiedzy. Tak funkcjonuje dziś gospodarka światowa oparta na innowacjach i pomysłach, które szybko przekładane są na lepsze usługi, nowe sposoby produkcji, ale też lepsze zaspokajanie potrzeb konsumentów i całego biznesu – mówił podczas spotkania Cezary Przybylski, marszałek województwa dolnośląskiego.

Dolnośląski Fundusz Rozwoju to wyspecjalizowana regionalna instytucja finansowa w całości należąca do samorządu województwa. Jej główne zadanie to wspieranie rozwoju małych i średnich firm w regionie. Pomoc ta polega na oferowaniu tzw. finansowania zwrotnego, czyli pożyczek, dzięki którym nowe firmy mogą rozwinąć swoją ofertę na rynku. Pieniądze na ten cel pochodzą z zakończonego już unijnego programu JEREMIE z którego na Dolnym Śląsku skorzystało ok 6 tys. firm na kwotę ponad 400 mln zł.

- Jako pierwsi w Polsce uruchomiliśmy pożyczki ze środków post-JEREMIE, a teraz jako pierwsi otwieramy nowy rozdział wpierania firm, poprzez inwestycje kapitałowe – mówi marszałek Cezary Przybylski.

Oprócz oferowania dolnośląskim firmom pożyczek i poręczeń Dolnośląski Fundusz Rozwoju (w ramach projektu DFR Inwestycyjny) wspiera finansowo innowacyjne firmy. W ramach tego działania, fundusz może na przykład obejmować udziały lub akcje przedsiębiorstwa. Pełni on rolę profesjonalnego funduszu inwestycyjnego, czyli nie udziela grantów, a inwestuje. Na tego typu inwestycje w start-upy, czyli powstające firmy, Fundusz przeznaczy w tym roku w ramach pilotażu 25 milionów złotych. Maksymalna kwota inwestycji wynosi 5 mln zł w standardowym - 3-5-letnim horyzoncie czasowym. Szanse na finansowanie mają zarówno „młode” projekty jak również znajdujące się w fazie rozwoju.

Co to oznacza dla przedsiębiorców? Przede wszystkim kapitał na rozwój swojego pomysłu, a dodatkowo pomoc menedżerską, dostęp do wiedzy eksperckiej i branżowej. Samorządowa spółka nie ingeruje jednak w merytoryczną część przedsięwzięcia. Pomysłodawca jest i będzie właścicielem pomysłu, a rolą spółki jest dostarczenie kapitału i ewentualne wsparcie w zakresie brakujących kompetencji biznesowych.

Dzięki współpracy z DFR Inwestycyjny dzisiejszy beneficjent - spółka Bioavlee zmieni przestarzałe standardy laboratoryjne. Zespół Bioavlee pracuje nad dostarczeniem do laboratoriów produktów o najwyższej skuteczności. Opatentowana przez Bioavlee innowacyjna metoda dyfrakcji laserowej jest rozwiązaniem, na które od dawna czeka nie tylko rynek kosmetyczny.

Rezultatem projektu będzie innowacyjne w skali Unii Europejskiej urządzenie - pierwszy na rynku, bezobsługowy „robot” diagnostyczny, który łączy tradycyjną hodowlę bakterii, z zastosowaniem dyfrakcji laserowej i sztucznej inteligencji. Nowa technologia umożliwi szybką, efektywną i ekonomicznie opłacalną identyfikację bakterii oraz wspierania decyzji lekarsko-weterynaryjnych.

Zastosowanie nowej technologii bezpośrednio przełoży się na obniżenie zachorowalności i śmiertelności pacjentów, ograniczenie stosowania antybiotyków w leczeniu ludzi i zwierząt do niezbędnego minimum czy obniżenie kosztów terapii.

 

 

 


 

07 / 09 / 2018
WAŁBRZYCH PRZEDSIĘBIORCOM

Zapraszamy do udziału w Konferencji Wałbrzych Przedsiębiorcom, która odbędzie się 20 września w Centrum nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Wydarzenie dedykowane jest w szczególności przedstawicielom firm stawiających na rozwój lokalnego biznesu. wiecej...  ...

07 / 09 / 2018

wałbrzych przedsiębiorcom

Zapraszamy do udziału w Konferencji Wałbrzych Przedsiębiorcom, która odbędzie się 20 września w Centrum nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Wydarzenie dedykowane jest w szczególności przedstawicielom firm stawiających na rozwój lokalnego biznesu. wiecej...

 

>zgloszenie_konferencja_Walbrzych<

 

05 / 09 / 2018
RUSZA NABÓR DO PROJEKTU

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej sp. z o.o. rozpoczyna III nabór wniosków do projektów pn. „Bony na innowacyjne usługi badawczo -rozwojowe dla dolnośląskich przedsiębiorców z sektora MSP” – konkurs horyzontalny i ZIT WrOF. Wnioski można składać od 10 września do 10 grudnia 2018 roku...

05 / 09 / 2018

rusza nabór do projektu

Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej sp. z o.o. rozpoczyna III nabór wniosków do projektów pn. „Bony na innowacyjne usługi badawczo -rozwojowe dla dolnośląskich przedsiębiorców z sektora MSP” – konkurs horyzontalny i ZIT WrOF. Wnioski można składać od 10 września do 10 grudnia 2018 roku w siedzibie naszej spółki.
Dolnośląska Agencja Współpracy Gospodarczej Sp. z o.o. rozpoczyna III nabór wniosków do projektów pn. „Bony na innowacyjne usługi badawczo -rozwojowe dla dolnośląskich przedsiębiorców z sektora MSP” – konkurs horyzontalny i ZIT WrOF.
III nabór trwać będzie od 10 września 2018r. do 10 grudnia 2018r.
Wnioski można składać w: Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej sp. z o.o. Wrocław,
Al. Kasztanowa 3a-5, parter - pokój 005 w godz. 8.00-15.00.
W związku z powyższym serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 27 września 2018r, w godz.10.00 – 14.00 w Inkubatorze Przedsiębiorczości DAWG, al. Kasztanowa 3a – 5, Wrocław – parter – sala Wiśniowa.
Formularze zgłoszeniowe na spotkanie prosimy przesyłać do dnia 24 września na adres: aneta.gazda@dawg.pl
Projekt pn. „Bony na innowacyjne usługi badawczo -rozwojowe dla dolnośląskich przedsiębiorców z sektora MSP” – konkurs horyzontalny i ZIT WrOF skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw posiadających siedzibę na terenie Dolnego Śląska wpisujących się w Regionalne Inteligentne Specjalizacje (RIS).
Podstawowym celem projektu grantowego jest zwiększenie aktywności innowacyjnej MSP oraz stymulacja ich współpracy z uczelniami oraz innymi jednostkami naukowymi. Projekt zakłada dofinansowanie usług badawczo-rozwojowych dotyczących wdrożenia lub rozwoju produktu/technologii np.: opracowanie nowej lub udoskonalenie istniejącej usługi lub wyrobu, wykonanie testów wdrożeniowych, analiz przedwdrożeniowych, prowadzenie badań/analiz w zakresie optymalizacji produktu.
Projekt wspiera realizację usług o charakterze badań przemysłowych i/lub eksperymentalnych prac rozwojowych, których wykonawcami są jednostki naukowe.
Dofinansowanie w formie bonu/grantu może zostać przeznaczone na audyt technologiczny oraz usługę badawczo – rozwojową.

Warunki dofinansowania:
- maksymalna wartość bonu na innowację - do 100.000, 00 zł;
- maksymalny poziom dofinansowania - do 85% wydatków kwalifikowanych

W ramach projektu firmy mogą skorzystać również z konsultacji oraz doradztwa.
III nabór trwać będzie od 10 września 2018r. do 10 grudnia 2018r.
Wnioski można składać w: Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej sp. z o.o. Wrocław,
Al. Kasztanowa 3a-5, parter - pokój 005 w godz. 8.00-15.00.
Szczegółowe informacje dotyczące naborów dostępne są na stronie internetowej:
http://dawg.pl/pl/page/604/NABOR-NR-3,
http://dawg.pl/pl/page/603/NABOR-NR-3.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - >Formularz_ZGLOSZENIE<

 

 

 


 

04 / 09 / 2018
CHIŃSKI RYNEK GIER

Polski Instytut Ambasadt PR w Pekinie przygotował raport na temat możliwości ekspansji polskich producentów gier na chiński rynek gamingowy, który jest największy na świecie. Jego wartość szacuje się na 37,9 miliarda dolarów.Z powodu ograniczonego lub utrudnionego dostępu do zagranicznych...

04 / 09 / 2018

chiński rynek gier

Polski Instytut Ambasadt PR w Pekinie przygotował raport na temat możliwości ekspansji polskich producentów gier na chiński rynek gamingowy, który jest największy na świecie. Jego wartość szacuje się na 37,9 miliarda dolarów.Z powodu ograniczonego lub utrudnionego dostępu do zagranicznych platform dystrybucji cyfrowej, chiński sektor dystrybucyjno-wydawniczy charakteryzuje wysoki stopień segmentacji. Zagraniczni producenci gier mogą wybrać dystrybucję poprzez zagraniczne platformy (np. STEAM czy GOG) lub platformy lokalne. Pierwszym krokiem dystrybucji powinna być lokalizacja produktu na język chiński.

Więcej w raporcie

>2018-06-25_RAPORT_Chinski-rynek-gier_public1<